Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet egyszerűen...

Hogyan lehet egyszerűen lánybarátokat szerezni? Mit és hogyan mondjuk el neki hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 19:26
 1/4 anonim válasza:

Próbálj közelébe kerülni, de ne menőzéssel hanem csak keress egyszer közös témát,majd kezd mondogatni milyen szép, majd ezt addig csináld míg közel közel nem kerültök

Ja és ha látod hogy pl valami édi mintás zoknit vesz vegyél magadnak te is, próbálj eggyesülni vele de NE CSINÁLJ ILYET HA PL KOMOLY VAGY NAGY KEMÉNY SRÁC VAGY!

UT.

Adj a külsődre mosakodj rendszeresen stb.

2020. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit csináljak ha az illető aki tetszik beszólogat nekem meg ha bemegyek éppen az ajtót vigyorogva becsapja utánam azt.Emelett kinevet ha bénázok is egy kicsit és képbe van vele hogy tetszik bekem de ez fordítva állítása szerint nem így van.... Mit tegyek?
2020. jan. 14. 22:58
 3/4 anonim válasza:

Szia! Bocsi inaktiv voltam, ha "szivat" a csaj akkor az azt jelzi hogy be jössz neki, DE AZ NEM 100% HOGY SZERELMES BELÉD HANEM AZT IS JELENTHETI HOGY BÍR TÉGED.

A lányok 98%-a ha valakivel(fiúval) nincs szoros kapcsolatban hanem csak ismerős akkor nem csinál ilyet.

Ha van közös témátok, folyton ugrat és mikor kacag/többen beszélgettek és felétek néz vagy felétek áll a lába az azt jelzi hogy bír téged vagy szeret de ez NEM MINDIG VAN ÍGY!!!

2020. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"*Úgy akartam írni hogy feléd néz vagy feléd áll a lába"
2020. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!