Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik baratnomnek sulyos...

Egyik baratnomnek sulyos problemaja van. Bovebben lent. Valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok ?segitseget szeretnek kerni.az egyik baratnom azon hisztizik,hogy otthon hagyta a plusset,egy fiu nem adja oda neki a pulcsijat,Mindnekiben a rosszat keresni es bekepzeli magának,hogy mindneki ellene van,es MagneB6 kapkod be napi 4x5x szemet,mert az "nyugtató" tanacsot szeretnek kerni,szerintetek mit tehetnek erte? Probaltam beszelni vele de azt mondja nincs semmi bajaValakivel tortent hasonlo?
2015. márc. 17. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Végtelenül szomorú dolgok ezek.


Velem is történtek már ilyen tragédiák: egyszer például leejtettem a padlóra egy szelet parizert, máskor meg nem sikerült teljesen szimmetrikusra vágni a körmeim a két lábamon.


Egy emberi roncs vagyok azóta, nyugtatókon élek.

2015. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
A megnab6 nem nyugtató, hanem vitamin. Mivel szintetikus a napi 4*5 az nagyon sok, de egyébként is jóból is meg árt a sok még, ha teljesen természetes lenne akkor is. A fő problémát még is úgy gondolom, hogy nem ez okozza főleg. Nem írtad a korotokat, de én a helyedben, ha rád nem hallgat a bnőd, akkor közeli rokonokkal, vagy esetleg megbízható tanárokkal beszélnék, hogy szerinted baj van a bnőddel, mert furcsán viselkedik stb.
2015. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
60%-os, felüdítetted az estémet, pedig már majdnem a borotvámhoz nyúltam az előbb a kádban, mert elfogyott a tudfürdő, és elfelejtettem ma újat venni :) köszi
2015. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Faxért nem írsz normálisan.

De hogy segítsek is: teszkós parizert csak az aldiból!!

2015. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Aha és az én válaszomat ki és miért is szavazta le, azaz a kettest? Mert én nem cikiztem a kérdést? Vagy mi is volt rajta leszavazni való? De, azért grat az illetőnek!
2015. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Aha és az én válaszomat ki és miért is szavazta le, azaz a kettest?"


Nem én voltam, de tippelni tudok: valószínűleg azért szavaztak le, mert egy nem mindennapi méretű baromságot sikerült leírnod. Ezt: "Mivel szintetikus a napi 4*5 az nagyon sok".

Hajmeresztő idiótaság, nem csoda, hogy lepontozták.

2015. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. A MagneB6 nem nyugtató, hanem vitamin, azok közül is szintetikus vitamin, ha ezt vki nem érti olvasson utána.

A MagneB6ból a B6 valóban hat az idegrendszerrel, de másképp, mint egy nyugtató.

2. Az ajánlott adagja napi max. 2, esetleg 3, nem véletlen írják rá az ajánlott adagot, a 4*5 naponta tök mindegy, hogy hogy fogalmaztam mindenképpen baromi sok.

3. A szintetikus vitaminok károsak..., kis mennyiségben is, nem hogy ennyi adagokban, épp a szintetikus anyagok miatt, ha mindez vkinek nem tetszik csak, mert tudatlan olvasson utána. Nem véletlen mondják az orvosok sem, hogy a vitaminokat inkább természetes módon pótoljuk!

3. Ezek alapján még egyszer megkérdezem, hogy miért szavaztak le és még is milyen baromságot írtam az előzőekben le? Ha kell millió egy linkkel tudom igazolni azokat, amiket leírtam, független attól, hogy a kérdés maga kamu-e, vagy se!

2015. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!