Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberutálat normális dolog?

Az emberutálat normális dolog?

Figyelt kérdés
Mármint látható miket képesek egymással az emberek. És csodálkozom, hogy mégis egymást miért nem utálják.
2020. jan. 28. 10:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mert a másokat bántalmazók jól érzik magukat a bőrükben és nem érzik: mit tesznek másokkal és nem kötelező pszichológushoz járni. Igazad van abban, hogy jobb lenne a világ, ha belátnák: mit művelnek.

Az, hogy az emberek többségét rosszindulatúnak tartod, megvédhet éppenséggel a további csalódástól, lelki sebződéstől (de ez sem 100%, mert mivel a rosszra koncentrálsz azt könnyen észreveszed illetve mindig lehetnek bántó emberek, bántó megjegyzések). A félelem miatt esetleg még a jóindulatú emberektől is elzárod megad.

2020. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudják hogyan kell viselkedni a másikkal. Olyanok mint a majmok. Visszafejlődtünk és nem előre.
2020. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy egy hatalmas cirkuszban vagy és tiéd a cirkusz. Körbe vagy véve majmokkal és bohócokkal akiket szórakoztatni kell. De ehhez nagy árat kell fizetni. Fogd fel így.
2020. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13


Hát igyekszem, de nehéz. Mert a majmok nem ennyire ártalmasak és rosszindulatúak. Inkább élnék majmok között mint emberek között.

2020. jan. 28. 14:51
 15/23 anonim ***** válasza:

Azért vagy így meghasonulva az emberektől, mert eleve úgy nézel rájuk, hogy ártanak másnak (főleg Neked).

Veled szöges ellentétben, idős emberként, én azt mondom és ezt határozottan állítom is, hogy az emberek többsége jó, jóindulatú, segítőkész. Akit nem ilyennek látok, azzal nem szórakozom, de ilyenből alig van 1-2.

2020. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A mai világban normális, már-már elfogadott társadalmi szinten.
2020. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

15


Nagyon szerencsés tetszik lenni, örvendek, hogy nem érték túl gyakran rossza tapasztalatok. Ettől még másokat érhettek, mint például engem.

2020. jan. 28. 18:47
 18/23 anonim ***** válasza:
Egy-egy személyt én is utálok,akik ártottak nekem,ez normális. De az egész emberiséget utálni elég nagy aberráltság. Mert ha magadat beleszámítva gyűlölsz mindenkit,akkor ostoba vagy,ha pedig magadon kívül mindenkit,akkor beképzelt vagy,hogy mindenki másnál többre tartod magad.
2020. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18

Magamat miért utálnám? Senkinek sem ártottam.

Csak abban a tekintetben tartom magam többre, hogy nem ártottam másnak.

2020. jan. 28. 21:55
 20/23 anonim ***** válasza:

gyerekek

mindenki tudja gyökér népség a magyar.balkáni tuskó

hidd el nem mindenhol ez a viselkedés a divat.


nem mondanám tökeletesnek semmilyen népet,

de ez a környék messziröl büzlik.


felesleges itt bármilyen jóindulatot várni.

és ebböl következtetéseket levonni.

2020. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!