Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Flegmul. Írjak neki, beszéljek...

Flegmul. Írjak neki, beszéljek vele erről vagy hagyjam és majd lesz valami?

Figyelt kérdés

Több éve ismerem a legjobb fiú barátom és szinte minden nap beszéltünk. Nagyon jól elvagyunk meg minden de az utóbbi időben kezdett megváltozni... Ő is megmondta, hogy egyre kevesebb dolog érdekli, bunkó másokkal és már szinte csak az számít ami jó neki de végülis velem jó fej volt átlagban.A héten több nap különös némaság után ráírtam de nem olyan volt mint régebben..szóval elengedtem azóta ő se írt, én se.. Nem tudom most megunt vagy mi lehet és teljesen tanácstalan vagyok:( nem akarom őt elveszteni, nagyon fontos személy az életemben.

L



2020. jan. 31. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd, ő már döntött.


Én is voltam ilyen helyzetben, egy idő után azt mondtam neki, hogy én már többet nem keresem, ha újra akarja éleszteni a kapcsolatot, akkor keressen ő, szeretettel fogok állni hozzá, de ez nekem így nem megy. 2 év után most kezdte el.

2020. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami nehéz neki, szóban beszéljétek meg, beszéljetek erről. Mondd el hogy te hogy látod őt.
2020. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!