Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor férfiak egy csoportba kerülnek, vagy te bekerülsz egy új csoportba akkor rögtön kialakul egy dominancia-harc?

Figyelt kérdés

Sosem arról szól a dolog, hogy na jó egyből kezdjük el jól érezni magunkat hanem az első lépés mindig az, hogy egymást tesztelik, hol a másik személy határa, akár kóstolgatások megtapasztalhatók, mindig igyekszik mindenki minél dominánsabb pozícióba kerülni?


Ezt már úgy 14-15 évesen megfigyeltem, és az azóta eltelt 15 év alatt emiatt halálosan utáltam is társaságba járni, mivel úgy éreztem ha emberek közé megyek is, akkor le kell mennem állatba másképp esélytelen az, hogy megtűrjenek és élni hagyjanak. Ezért nagy ívben kerülöm az embereket már 15 éve amit nem bánok.

Csak mivel szeretem ezt az állatfajt tanulmányozni, meg szeretném érteni, hogy mivel értelmet adott a természet az embernek, mégis miért választja tudatosan az alantasabb viselkedésformákat az ember és szabadakaratát felhasználva miért nem igyekszik szebbé-jobbá tenni környezetét, világát?


2020. febr. 2. 20:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bakker... Ezt elolvasva jöttem rá hogy miért utáltam társaságba járni régen
2020. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!