Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan kerestek barátokat?...

Ti hogyan kerestek barátokat? Csak kialakul?

Figyelt kérdés

A haverjaim egy kicsit eltávolodtak tőlem. Jól esne, ha lenne egy, vagy két ilyen jófej gyerek, akik nem köntörfalaznak, ismernek és kimondják, ha hülye vagyok, de közben támogatnak is. Régen volt két-három ilyen haverom, kegyetlenek voltak, brutálisak, őszinték és a legjobbak a világon.

Aztán vége lett a sulinak és munka, költözés miatt megszűntek a sörözgetések és haverkodások. Néha, sőt nagyon sokszor úgy érzem, hogy egyedül vagyok. Jól esne ha lenne pár fiatal, informatikában otthonosan mozgó, rocker haver, még akkor is ha csak neten dumálnánk.

Azért emeltem ki ezt a pár dolgot, mert ezekkel a srácokkal jöttem ki jól, akikkel hasonló zenei stílust kedveltünk - eljártunk koncertre - és a gondolkodásunk is megegyezett, valamint ha munkáról beszéltünk, akkor senki nem ült kukán és bambult magában, mert nem tudta miről van szó.

Hol találhatnék ilyen embereket?


2016. máj. 21. 23:12
 1/6 anonim válasza:
Én elkezdenék mindenkivel barátkozni és megismerkedni a környezetemből, de nem konkrét ideálokat keresnék. Csak haverkodj mindenkivel aztán majd alakul. Szerintem nem olyan fontos hogy minden haverod értsen az informatikához vagy szeresse a rockot. Így legalább jókat lehet veszekedni azon kinek van jobb zenei ízlése:D
2016. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkivel haverkodni, azért szűrd meg azt a kört.
2016. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az egyetlen barátnőmet úgy ismertem meg, hogy egyszer elmentem egyedül bulizni, majd vettem a bátorságot és odamentem egy lányhoz, akivel régen egy suliba jártunk, és pont így szólítottam le, hogy "szia, te is az xy iskolába jártál mint én, ugye?", és aztán elkezdtünk beszélgetni, azóta barátnők vagyunk. Ennek már másfél éve, és nagyon nem bántam meg, hogy leszólítottam őt, mert akkor most nem lenne egy barátom sem. :)


Szóval neked is sikerülhet találni valakit, csak legyél laza és légy bátor! :)


17/L

2016. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaim a saját korosztályomból, senkivel sem tartom a kapcsolatot.

Zeneileg a metált kedvelem, de nem járok koncertekre, mert rosszul vagyok a nagy tömegben.

2016. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Rockernek rocker vagyok, de az informatikához csak alapszinten értek :D

Mennyi idős vagy??

2016. máj. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Attól félek ha elkezdenék haverkodni random emberekkel magam körül a fele lekoptatna, a másik fele nyomulásnak venné, pasizásnak és lekoptatna:D. 24 vagyok amúgy. Kicsit fosok az élő ismerkedéstől és mivel félek, tuti hogy hülyeséget hordanék össze.
2016. máj. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!