Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg nekik?

Hogyan mondjam meg nekik?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogyan tudnám megmondani a két barátnőmnek azt, hogy ne jöjjenek a barátjaik (szerelmük) túrázni velünk? Mármint...nincs velük bajom, csak nem akarok sehol felesleges harmadik lenni, és én nem tudnék kit vinni. Anélkül szeretnék, hogy megbántom őket természetesen, csak számomra ez annyira kínos lenne..

Előre is köszönöm a tanácsokat.



2020. febr. 4. 18:56
 1/10 anonim válasza:
Sehogy ne mond meg. Ne menj el, ha téged zavarnak.
2020. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De tőlem származik az ötlet, én hívtam kettőjüket, de a palijaikat nem
2020. febr. 4. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy te úgy gondoltad, hármasban, mint barátnők. Így ők a tapintatlanok, hogy kérdezed nélkül vinnék a palijaikat. Néha el lehet szakadni ám a párkapcsolatuktól is.
2020. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elmondod, hogy velük akarsz lenni, és amikor a párjuk velük van, egyedül maradsz, mert nem törődnek veled.

Semmi baj nincs azzal, ha őszintén kimondod amit érzel, finoman.

2020. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem eleve úgy hívtad őket, hogy csajos program?
2020. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok szar barát lenni, hogy mondom hogy nem, ők nem jöhetnek
2020. febr. 4. 19:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért nem csajos programnak mondtam, mert nem csak hárman leszünk, hanem nagybátyám haverjai is, meg nekik a feleségük/férjük (akik 30+osok szóval mindegy amúgy, csak tudják ők is ezt)
2020. febr. 4. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy, ahogy itt kiírtad!


Szeretnék veletek hármasban kirándulni, csak mi lányok együtt - vagy szerezzetek nekem addigra egy jó pasit! :)

2020. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem csak hárman lesztek, akkor eleve nem lennél egyedül... - szerintem ebben az esetben inkább az zavar téged, hogy neked nincs barátod. De miért baj ez?!
2020. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert a többiek más útvonalon mennek, mint mi hárman, és amúgy ők ketten még utàlják is egymást
2020. febr. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!