Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kedvelem a baráti társaság...

Nem kedvelem a baráti társaságom egyik tagját?

Figyelt kérdés
Idén, szeptember elején alakult egy négytagú baráti kör, tők jól elvoltunk, bírtam mindenkit, de aztán az egyikük nagyon feltűnően elkezdett rám nyomulni, ami rettentően zavar. Oda jutottunk, hogy visszataszítónak találom a külsejét, a személyiségét, minden mozdulatát és szavát. Állandóan belejön a személyes terembe, játssza az agyát... próbál irányítani, erőszakos és hihetetlenül idegesítő. Próbálok vele kedves lenni, de ma már többszörösen elszakadt nálam a cérna. Nem szeretném kiközösíteni/tönkretenni a barátságot. Gondoltam arra, hogy akivel a legjobban vagyok közülük (meg amúgy is) elmondanám, hogy mi a bajom, de az csak kibeszélés lenne és nem jutnék sehova. Igaziból az érdekelne, hogy hogyan viseljem el, vagy mit csináljak? Lány vagyok, ő fiú

2019. okt. 4. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A fiunak konkretan negyszemkozt nem tudod elmondani hogy tul soknak tartod? Ha mar baratok vagytok?

Para lenne oszintenek lenni?


Bevallom nalam a baratsag ott kezdodik hogy MEREK veluk oszinte lenni... :)

2019. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!