Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti írtatok már rá olyan régi...

Ti írtatok már rá olyan régi barátra, akivel évek óta nem beszéltetek? Érdemes lenne?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy új lánnyal, aki nagyon rendes, de nagyon emlékeztet egy régi barátnőmre, akivel gimiben jó barátok voltunk, és azóta nagyon hiányzik. A helyzet az, hogy évek óta nem beszéltünk, mert letiltottam Messengeren egy pitiáner dolog miatt... Igazából akkor úgy éreztem, jogosan haragszom rá, mert megsértett, de most már úgy érzem, túlreagáltam. Azóta már rég visszavontam a letiltást, de nem beszéltünk évek óta. Mindegy, a lényeg, hogy megbántam, és írni akarok neki, de félek, hogy elküldene a fenébe...
2020. febr. 10. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha ez mozog a fejedben, akkor akármi is lesz a reakció mindenképp érdemes ráírni, maximum elküld a fenébe de te legalább jelezted felé hogy megbántad a dolgot, ezzel a te lelkiismereted tisztul. És a fene tudja, lehet fel tudjátok vneni a fonalat, vagy rájttök, hog ymár más emberek vagytok
2020. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor kezdetnek likeolj be 3 képet nála, ezzel puhítva elő a helyzetet. 3 nap után még 3 képet likeolj be nála. Utána teljen el 2 hét, ne történjen semmi. 2 hét után 1 képhez írj valami rövid egy szavas (!) cukiságot, és várd a hatást.
2020. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tini vagy akkor esetleg lájkolgass :D De felnőttként inkább csakí rj neki és legyél őszinte
2020. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk. Azóta már megkomolyodtam, visszaolvastam a beszélgetésinket, és sírni tudnék, olyan nevetséges voltam akkoriban. Az a baj, hogy nem aktív Facebookon, fura lenne, ha 2 éves képet most lájkolnék. :D Még gondolkozom, hogy hogyan nyissak, de szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot mindenképpen.
2020. febr. 10. 23:33
 5/7 October15 ***** válasza:
Írj rá nyugodtan. Hasonlóhoz volt már szerencsém a másik oldalról [már hozzád képest]. Nem küldtem el sehova. Szimplán úgy gondoltam hogy vmi szeszélyből rámírt de 3 nap és megunja. Nem tette úgyhogy már rendben vagyunk. [Bár esetünkben nem volt veszekedés inkább csak bizalomvesztés / elbizonytalanodás -> eltávolodás.] Vagy hát igazából azt mondanám hogy jobban működik a dolog mint korábban.
2020. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálunk sem volt különösebb veszekedés, egyszerűen csak berágtam rá, mert olyan személyt sértegetett, aki számomra fontos volt/most is fontos, és elegem lett az érzéketlen megjegyzéseiből. Utána nem is hiányzott sokáig, ezért is voltam "megelégedve" ezzel a helyzettel, de most már látom, hogy hülyeséget csináltam, és rendbe szeretném hozni a helyzetet. Megpróbálom, csak addig még gyűjtök egy kis bátorságot, köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat!
2020. febr. 11. 00:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, írtam, fölösleges volt a végén.
2020. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!