Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Igazam van?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok egyetemen, más városban, kialakitottam néhány baráti kapcsolatot (6-10 emberről van szó, nem egy társaság), de össze sem lehet hasonlítani az otthoniakkal

Példaul:3-4 hetente ide hívtam pár személyt, hogy ne kocsmába igyunk buli előtt, többször is szolnom kellett, hogy nem lehet hangoskodni, mert a szomszédok másnap kötekednek, még ők voltak felhaborodva, hogy tuti nem hallják

Vagy:mondom a csávónak, hogy bent nem lehet cigizni, erre fel elkezdett okoskodni, hogy hát miért ne lehetne, mondtam hogy még a barátnőmnek sem engedem bent

Vagy:ez megint másik 2 személy,párszor söröztünk együtt,csak,akkor hívnak, ha nincs más

Vagy:Elmentünk bulizni, elhivott egy csaj csoport társam dumálni, erre még lohol Utánnam, hogy hova megyek én vele és ő is jön


Dől az irigység mindenkiből, a fösvénységet meg sem említem, pedig arról is van egy két dolog


Nehéz normális társaságot találni,érdekes, hogy otthon elég nagy társaság van és mindenki 100% ban korrekt


Vagy csak én fogok ki ilyeneket?


2020. febr. 13. 01:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, megvalogatom őket, csak egy-egy este után végleg kitörlöm még a telefonszamjukat is, csak ilyenekbe botlok
2020. febr. 13. 01:08
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Én csak szakmunkást bírtam végezni, de mégis egy úriember lennék ezek mellett. Nem hiába mondják hogy az egyetemista az egyik legnagyobb tróger mindenhol a világon. Az illemet nem lehet tanulni ez tény.
2020. febr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Csak te - és még páran - fognak ki csak ilyeneket. Az én barátaim - nincsenek többen - nem így viselkednek.
2020. febr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

“Nem hiába mondják hogy az egyetemista az egyik legnagyobb tróger mindenhol a világon”


Kik mondják ezt? Azok akik csak a szakmunkást bírták elvégezni? :)

2020. febr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rossz közösséget fogtál ki, van ilyen. Gondolom mindenki azt figyeli, hogy neki legyen jó, az ő igényei teljesüljenek, a többi nem számít és persze "a másiknak ne legyen jó ha lehet".

Lehet, hogy azok, akik nem értik: miért nem lehet panelházban hangoskodni, családi házban élnek és megszokták: lehet hangoskodni/mégis kit zavarna, el se tudják képzelni hogy áthallatszik stb.

2020. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Civilizált ember azért találta ki a szórakozóhelyeket, hogy a szomszéddal ne vesszen össze az esti hangoskodás miatt és ne kelljen otthon takarítani.
2020. febr. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az illemet nem lehet tanulni ez tény." :D

Igazából de. Illemtannak hívják.

2020. febr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nem hiába mondják hogy az egyetemista az egyik legnagyobb tróger mindenhol a világon." Ja, azok a csodálatos "szakik", akik ott ba...sszák át az embert, ahol tudják. Eddig 5-ből 4 szakember, ÚRIEMBER nem bírta megállni, hogy ne szóljon be valami okádék hímsoviniszta marhaságot a barátnőmnek, amikor kifizette őket.
2020. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!