Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok túl érzékeny vagy...

Én vagyok túl érzékeny vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel évek óta ismerjük egymást viszont egy ideje kételkedek a barátságunkban. Tavaly találkoztunk nyáron néhányszor, évközben most szerintem kb. 1x, most nyáron még nem sikerült, vizsgaidőszak és ilyesmik miatt. Egyetemisták vagyunk. Még azt is megértem, hogy évközben nem találkoztunk, tényleg nekem is sok órám volt, páromra is kellett időt szakítani, neki ott volt a többi dolog, ami miatt nem volt idő. De volt amikor most írtam neki és napokig nem írt meg elfelejtette meg mikor meg akartunk beszélni egy találkozót akkor más programja miatt nem lehetett. Ez nem is lenne baj, de nem is beszéltük meg, hogy akkor mikor lenne jó máskor. Meg, mondtam neki hogy nekem bonyolult az utána való hét de azért szeretnék vele találkozni viszont ő azóta nem kérdezett rá megint.

Meg, az utóbbi pár hónapban a barátjával is kevesebbet tudtak találkozni, vele most jobban tud. Ezzel szerintem nincs baj mert nekem is van párom és én is találkozok vele, de így úgy érzem, a kapcsolata fontosabb. Viszont szerintem a barátság és a kapcsolat nem fontosabbak egymásnál mert mindkettő más jellegű és egyik nem zárja ki a másikat.


2018. júl. 6. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van , de én várnék , hogy írjon majd, eddig Te írtál és hanyagolt, most tedd Te is.
2018. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tavaly találkoztunk nyáron néhányszor, évközben most szerintem kb. 1x, most nyáron még nem sikerült,


Bocs hogy visszamásoltam,de szerinted ez barátság?

Szerintem semmi komolyabbat nem tudtok egymásról,ez csak egy puncs.

Manapság ha egy ismerősöddel nem találkozol 1 hétig,vége mindennek.Ma (kis túlzással) már nincs olyan,hogy barátság,mindenki megy a saját érdekei után.

2018. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért álljon már meg a menet... Az erősen a vicc kategória, hogy valaki egy teljes éven át nem tud találkozni veled.


Azzal meg remélem tisztában vagy, hogy ezt a kettőtök közötti kapcsolatot legfeljebb a Grimm-mesékben lehet "barátságnak" nevezni... Mindenkinek arra van ideje, amire időt akar szakítani magának. Adott esetben áldozatok árán, de akkor is tudna találkozni veled, ha fontos lennél neki. Szerintem el kellene gondolkoznod azon, hogy van-e neki helye így az életedben...

2018. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma végül írtam neki, mert egy intéznivaló dolog miatt is akartam hogy írjon, hogy ahhoz tartsam magam, de ezután nem fogok. Még azon is gondolkodok, hogy ha írna, se válaszolok, vagy tuti hogy nem rögtön...

Őszintén szólva kezd már ettől elmenni a kedvem.

2018. júl. 6. 14:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok, olvassa-e ezt egyetemista de én a következőt látom: én más egyetemistákat is látok, akik egy évben, mármint a szorgalmi+vizsgaidőszak alatt nem látják egymást vagy 1-2x....de ők legalább nyáron nem sajnálják egymásra az idejüket és írnak egymásnak üzeneteket, kommunikálnak legalább Facebookon.
2018. júl. 6. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
én is mindig így látom, hogy másoknak milyen jó a barátsága, csak az én barátnőm tesz rá :D
2018. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!