Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy fiú aki tetszik. Az első félévben együtt is ültünk a padba, mert az osztályfőnököm így ültetett minket (tudom, gyerekes így 16 éves korunkba). Szóval tetszik nekem, de elültettek és most egy olyan lánnyal ül együtt, aki szerintem tetszik neki. Beszélget vele, nevet vele (persze velem is ezt csinálta,mert ő ilyen). Megkérdeztem azt a lányt, akivel együtt ül, hogy ő mit érez iránta, de csak azt mondta, hogy barát, de a fiúnak szerintem tetszik. Mit kéne tegyek, hogy kedveljen??? Persze, beszélgetünk egymassal néha, de én egy kicsit többet akarok, legalább annyira, mint egy jobb barátot. Hogy megbízzon bennem, meg hasonlók. Habár, az is lehet, hogy azért nem szeret, mert van rajtam pár plusz kiló? Mit csináljak?

2020. febr. 16. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
csókold meg aztán közöld vele hogy amúgy elkaptad a koronavírust
2020. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi plusz kiló van rajtad?

Azért kérdem,mert addig semmi nem jó, amíg az önbizalmad nincs rendben!

2020. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Van rajtam pár, de persze most nem arra kell gondolni, hogy majd' leszalad velem a lift. Az önbizalmamról pedig, hát... mindig egy kicsit... Nagyon önbizalomhiányos voltam.
2020. febr. 17. 06:04
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Nem tudsz valahogy változtatni magadon? Konditerem, fodrász stb?

Nem a fiú miatt, hanem, mert, ha nincs önbizalmad minden nehezebb (tapasztalat)

2020. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!