Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kellemetlenül fogja érezni...

Kellemetlenül fogja érezni magát a fiú barátom?

Figyelt kérdés
Megbeszeltuk, hogy holnap korán reggel elmegyunk futni, de nekem momentan elkepsztoen görcsöl a hasam és van amikor elmulik másnapra, van amikor marad :D gáz lenne elmondani neki és akkor ha holnap korán lemondom akkor talán nem olyan bunkóság az utcso pillanatban visszamondani... Csak nem tudom h neki ezt kellemetlen lenne e tudnia? Annyira nem ismerem régóta meg nem a legközelebbi barátom... Egyébként 22 évesek vagyunk

2020. febr. 17. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk ne azt mondd, hogy menstruálsz, hanem nem érzed jól magad.
2020. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkabb ma lemondani a jobb neki ne keszüljön akkor
2020. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Mondd le ma, ne keljen korán szerencsétlen tök feleslegesen, nem kell elmondanod miért, elég ha azt mondod, rosszul vagy.
2020. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De en ezt nem értem h a fiúknak ez miért ennyire kínos téma?
2020. febr. 17. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem kínos téma a fúknak, csak nem vagytok olyan közeli ismeretségben, hogy mesélj arról, hogy vér folyik a p*nádból. Nem ízléses erről beszélgetni egy ellenkező nemű felületes ismerőssel, de ha te ezt magadtól nem érzed, akkor nincs miről magyarázni.
2020. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem el, hogy ezt egy 22 éves nőnek el kell magyarázniuk másoknak!
2020. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem kínos a téma senkinek, csak senkire se tartozik, a barátnőidre se. Ha el akarod elmondani, elmondod, a kicsit is értelmesebb srácok tisztában vannak a női biológiával.
2020. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Sosem értettem ezt a nagy felhajtást a menstruáció körül... miért kellene ekkora tabutémának lennie? Kibeszélni felesleges és nincs is nagyon mit rajta, de meg lehet említeni, ha valaki rosszul érzi magát miatta és tudomásul lehet venni a többi embernek szerintem.


24/F

2020. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Bizonyos korban még meg értem, hogy tabunak vagy kellemetlenek eshet ez a téma két ellenkező nemű ember között (értsd korai tini kor).


De istenem..., felnőtt emberek vagyunk huszon évesen, nehogy már feszélyjezve érezzük magunkat ilyen alap dolgoktól.


Légy őszinte, ha nagyon feszélyezve érzed magad csak fogalmazz képletesen és add tudatára a dolgot a barátodnak. Ha nem hülyegyerek biztosan megérti.

2020. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Azért kínos mert gondolom te se vagy rá kíváncsi hogy tegnap kézenállva csaptam ki a ... pedig az is csak biológia.
2020. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!