Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem lenéz az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés

Ő és a párja gazdagok , én pedig nem.

A jelenlegi munkám sok időmet elveszi , és nem keresem magam halálra. Viszont tudok félretenni , erre eddigi életem során nem volt példa. Ez a meló pedig átmeneti.

Nem érti , hogy ez a munka ilyen , és ezzel jár.

Ha szóba kerül,annyira a lenézését érzem.

Iszonyúan idegesít.


2020. febr. 22. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lenéz, akkor nem a barátnőd.


Én a helyedben nem keresném a társaságát, mert nem hiányzik a rossz érzés.

2020. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy miért van ez és miért nem tudja elfogadni.

Ha ez nem működik akkor kerüld egy ideig. Amikor pedig megkérdezi, hogy miért kerülöd akkor nyugodtan mond meg neki, hogy nincs szükséged olyan barátra aki kevesebbnek gondol téged magánál.

2020. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a másik helyzetben vagyok. Nálunk velem verseng a sokkal rosszabbul kereső barátnőm. Nem bírja feldolgozni, hogy mi jobban élünk a párommal, mint ő az övével. Folyton összehasonlítgat minket, irigykedik rám, megjegyzéseket tesz. Már semmit nem merek megmutatni vagy elmondani neki, mert mindenből érződik az irigysége, hogy neki nem adatott meg ez vagy az, ami nekem igen. Pedig mikor én bucira tanultam a fejem, míg ő bulizott tinédzserként, akkor ez még nem volt probléma neki.

Én megpróbáltam őt egyenrangú félként kezelni, holott valójában nem az. Örülhetne, hogyha ilyen barátnője lehet, mint én, de ehelyett elkezdett engem kapcarongyként kezelni, mióta észrevette, hogy nekem jobban megy. Azóta ritkán keres, beszólogat, néha még kerül is engem.

Úgyhogy az éremnek két oldala van.

2020. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!