Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm részegen...

Egyik barátnőm részegen megpróbált megcsókolni, és most is mérges vagyok, de nem tudok mit kezdeni a helyzettel?

Figyelt kérdés

Mérges vagyok, ezerszer elmondtam, hogy ne szórakozzon, mert erre nem vagyok vevő, máskor ilyen volt, de ennyire messzire nem ment, és baromi mérges vagyok.

Megmondtam újra hogy még egyszer ilyet meg ne próbáljon, de mintha a falnak beszélnék, "bocsánatot kért, meg részeg volt, meg nem nagy dolog", de ezzel megint elbagatelizálta az egészet.

Egyre kevésbé érzem jól magam a társaságaban,

De nem tudok ezzel mit kezdeni.

Nem akartam jelenetet, meg sértődést, meg elrontani mások estéjét, de akkor is, átlépett egy olyan határt, ami nekem már bőven túl ment, és más esetében itt lenne vége a dolognak, mert oké, valakinek poén megpróbálja, nem jön össze, nevetünk annyi.

De hogy folyamatosan, és erőszakosan szórakozik, és nem ért a többszöri figyelmezetésből sem, ez már sok, nem kicsit, és a pofátlanság fogalmát nálam maximálisan kimeríti.


Mégis mit lehet ezzel kezdeni???


2020. febr. 17. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vonzódom a nőkhöz is, de bármilyen részeg lehettem, soha nem próbálkoztam be egy barátnőmnél sem.

Ne menj el vele inni.

2020. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha józanul nincs vele baj akkor ne menj vele inni.

Ha józanul is problémás akkor ágyő

2020. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
ilyen nemüek vagytok??????
2020. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lányok,

Az "egyik barátnőből" gondoltam egyértelmű, bár lehetnék fiú is, így jogos a kérdés. :)

2020. febr. 17. 22:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Ritkán megyek, a társaság miatt.

De eddig úgy gondoltam, van annyi esze, hogy szórakozik, de felfogja, amit hatványozottan elmondanak neki.

Viszont most csak magamban mérgelődök és így nem tudok mit kezdeni ezzel.

2020. febr. 17. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec mondd el neki mégegyszer, hogy ha nem tud viselkedni akkor nem mész el vele többet és egy darabig nem is fogsz vele beszélgetni.
2020. febr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!