Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most komolyan ez csak számomra...

Most komolyan ez csak számomra undorító?

Figyelt kérdés
A történet egy volt oszi tars haverommrol szol iskola utan is megmaradt a haversag a neha dumalunk egyet dolog amennyire van ido (csak neten mert hat felnott elet..) decemberben megtudta hogy a csaja egy palival tobbszor is megcsalta nem olyan regen a lany ezt tagadta vegul a sráctól tudta meg az igazságot.Haverom kikeszult 3 evig voltak egyutt elso baratnoje volt a lany(nem egy jo kepu gyerek ) . Eltelt ez a 2 honap tegnap volt haverom szulinapja amire meghivott elotte egy hettel es azt mondta majd fog irni hivni hogy mikor hol tali ismerosokkel ..Hat vartam jott haverom szulinapja meg mindig semmi mondom hat jolvan akkor igy elmentem edzeni inkabb . Masnap mire felkeltem mar azt latom hogy a lany kitett egy kepet hogy haverom eljegyezte hat ugy megdobbentem hogy ilyet meg nem lattam sose .Megcsalja haveromat o kidobja erre visza fogadja es egyből el is jegyzi ? Hat ilyet latott mar valaki? Srac 22 a noje 19
2020. febr. 24. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Elöször is a haverod magánügyeihez semmi közöd.

Másrészt az, hogy a haverod haverja azt állította, hogy a lány megcsalta vele a haverodat, igen sok esetben nem igaz, csak szét akarja öket szedni.

Harmadszor meg, arra nem gondoltál, hogy közben megbeszélték, ha esetleg tényleg volt valami, a problémákat rendezték és új alapokra került a kapcsolatuk?

Nyilván nem kér töled engedélyt arra, hogy eljegyezze a barátnöjét, és ha ök ketten ezt jonak találják, akkor neked semmi, de semmi közöd hozzá!

2020. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a haverom haverja az egy idegen srac aki gyanus volt neki mert a noje kepet szivezgette allandoan .
2020. febr. 24. 22:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy semmi kozom hozza epp ezert nem is irtam neki semmit mert nem az en dolgom csak mas is elt e mar meg ilyen hulye esetet 😅
2020. febr. 24. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen, ha ök ketten tisztázták egymással, akkor a téma lezárva.


IGazán nem értem, NEKED miért probléma az, hogy a kapcsolatuk helyrejött és együtt képzelik ez a jövöjüket?!?!?!?

2020. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Engem az érdekelne,hogy hogy a phaszba tud megbízni újra abban a lányba?

Ez a semmi közöd duma annyira irritáló és végtelenül unalmas.

2020. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát ez a pina mágikus ereje :D
2020. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Màs meg itt akit megcsaltak meghivta ebedre a parjat tisztazni. Johogy meg nem dicserte.


Az en haverjaim ugy kirugnàk az ilyeneket hogy labuk nem érné a földet ahogy volt is ra pelda de sok sraccal azt lehet csibalni amit csak nem szegyellnek

2020. febr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem a kérdés végén az lesz a gondod, hogy miért nem szólt semmit a szülinapjáról :)

Ha a csajos dolog a problémád, akkor csak annyit tudok tanácsolni, hogy szrd le. Vagy minden rendben lesz, vagy a haverod pár év múlva fizetheti a gyerektartást.

2020. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!