Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek így szilveszterezni?

Elmennétek így szilveszterezni?

Figyelt kérdés

A párom egyik barátjánál szoktunk minden évben szilveszterezni házibuliban.10-15-en szoktunk összegyűlni és eddig mindegyik nagyon jól telt. Ez a pár akikhez szoktunk menni újabban focistákkal bulizik. Ősszel volt egy szülinap ahová ők is meg voltak hívva. Bár mi kozeledtunk párommal ők nem nagyon akartak velünk beszélni se.

Meghívtak minket szilveszterre és idén a focisták mennek , mindenki más wellnessel...vagy az ország másik végében van.


A párom nem akar menni, mert egyszerűen tényleg nem nyitnak félénk . Én adnék nekik még egy esélyt , de nem tudom jó ötlet lenne e olyan helyre menni ahol a házigazdan kívül nem szívesen látják az az embert.


Ti mit tennének?.


2018. dec. 28. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a férjed nem akar menni akkor szerintem te egyedül ne menj el
2018. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mennék. Kettesben lennék otthon a férjemmel.
2018. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!