Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát megismertem kb. év elején egy srácot facebookon - igen, tudom nem a legjobb, ezért ne szóljatok le -, és eleinte tök jól elbeszélgettünk, meg minden, viszont most már hetek óta semmi.


Ilyenkor annyi minden kavarog bennem, és egyébként mivel nincs is sok barátom teljesen rosszul érzem magam. Magamat okolom, mondván biztos valamiért megutált, megunt... hasonló egyebek.


Legszívesebben ráírnék, de nem merek. És igazából nem is tudom mivel írhatnék rá, mivel lehet, hogy Ő nem is tekintett barátjának úgy igazából, vagy egyáltalán nem is kíváncsi rám.


Igazságszerint sok olyan dolgot le mertem írni Neki, amit másnak még nem nagyon (sőt sosem), amit Ő igazából jól fogadott, tehát nem hajtott el, hanem tudtunk normálisan beszélgetni az adott dologról. De így ezek által meg is ismertük egymást valamennyire.


És épp ezek miatt nem tudom mi tévő legyek. Folyamatosan látom, hogy online van mindenhol fb, discord, egyéb helyek, de nem történik semmi. Én igazából készen álltam volna arra is, hogy személyesen találkozzunk, mert nekem nem telik semmibe se elvonatozni hozzá, mivel amúgy közel lakik.


Szóval, mit tudnék tenni azért, hogyha eddig még nem is - annyira - tekintett barátjának, akkor jobban összebarátkozzunk? Mit írjak rá, hogy újra tartsuk egymással a kapcsolatot? Olyat nem szeretnék, hogy "Cső, miért nem írsz már hetek óta?" és társai.


Tudom, fura a kérdés, de számomra ez nagyon fontos. Napok óta rosszul érzem magam emiatt, és nincs kivel megbeszélnem az ilyen jellegű bajaimat, hogy esetleg tanácsot kérjek, vagy hasonlók... :/


2020. febr. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak írj rá, hogy mi van vele, már régen beszéltetek. Ebben nincs semmi tolakodó, de mégis érdeklődéssel fordulsz felé.
2020. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is sokszor jártam már hasonlóan

Szerintem irj neki semmit nem veszítesz vele

2020. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Szia, mi újság, régen beszéltünk." Esetleg magadról is írhatsz 2 mondatot, ne többet, arra az esetre, ha nem kíváncsi rád. Ha meg kíváncsi, akkor válaszol.
2020. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ráírtam... egyelőre nem válaszolt, de most méginkább feszült lettem így hirtelen, mert félek a választól.. :/
2020. febr. 28. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!