Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Miért csinálja ezt a barátnőm? Csak szerintem nagyon idegesítő /gáz?

Figyelt kérdés

Sajnáltatja magát, hogy milyen sz*r alakja van, pedig semmi baj az alakjával, viszont mindennap sír nekem, meg másoknak, hogy milyen rossz az alakja..aztán ha mondják neki, hogy semmi baj nincs vele, akkor a kis sírásából hirtelen mosolyog..olyan ruhákat hord, ami azt mutatja, meg van elégedve magával. Koplal is.

Mit tegyek? Konkrétan már elegem van, hogy mindig csak az alakjáról beszél, de eszébe se jutna meg kérdezni, hogy én hogy vagyok, vagy mizu van velem. Csak az a fontos neki, hogy mindenki sajnálja és dicsérje. Többen jöttek már oda hozzám, hogy mit sír már egésznap és már komolyan nekem gáz az egész. Mégis mit tegysk? Elegem van 17/L vagyunk mindketten


2020. febr. 29. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan tisztában van vele, hogy semmi baj nincs az alakjával és csak dícséreteket vár. Ha legközelebb rinyál, mond neki hogy: "figyu, ha nem tetszik az alakod, akkor sportolj valamit, vagy egyél egészségesebben"

Biztos meglepődne, hogy bókok helyett kap egy "tanácsot" a "problémájára". Hátha észbe kap.

2020. febr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem is erről lehet szó

Jöhetnek még válaszok!

2020. márc. 1. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy testképzavara van, és komolyan kellene venni?


Persze, nem a te hatásköröd megoldani, de mindenképp beszéljétek, mondd el, hogy ez téged zavar.

2020. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!