Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavar ha a barátaimnak...

Miért zavar ha a barátaimnak más barátaik is vannak?

Figyelt kérdés

2 barátom van (egy fiú és egy lány akik párkapcsolatban vannak) nekem is van barátom.

eddig mi 3man voltunk nagyon jóba, de a barátaimnak lett egy úgy fiúbarátja és engem ez valamiért nagyon bosszant. semmiben neem változott a kapcsolatunk, ugyan úgy törődnek velem a barátaim mint ezelőtt, de rendesen felidegesít amikor az az új barát ott van náluk.



2020. márc. 5. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan mert nekik nem vagy annyira über fontos mint ök neked. Talan félelem attol hogy magadra maradsz
2020. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék nekik fontos? Sok mindenben megmutatkozik hogy igenis az vagyok.
2020. márc. 5. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nem csak ràd fokuszàlnak ahogy te öràjuk hanem nyitottabbak.

Nem vagy nekik olyan fontos MINT neked ök. Ne vedd külön a mondat két részét. Nem azt irtam hogy nem lennel fontos nekik.

2020. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy érzed, hogy egy idegen betolakodott az életedbe, a komfortzónádba a megkérdezésed nélkül, vagy féltékenység, amiért a barátaid már nem csak a tiedek, vagy egyszerűen nem szimpi neked az új srác


ha megjelenik egy új szereplő a szinen, a régi egyensúly felborul, és amig beáll egy új, jönnek az ilyen érzések.

2020. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked is több barátod van, de nekik csak te legyél? Ez inkább birtoklási mánia szerintem. Jó ha vannak jó barátaid de az nemha egymás seggében vagytok állandóan. És az életben fontosak a kapcsolatok..majd te is rájössz.
2020. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!