Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek számíthatok neki...

Szerintetek számíthatok neki kicsit is?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú ismerősömmel általános iskolás korunk óta nagyon jó barátok vagyunk. Ő az, aki nyitni kezdett felém, bizonyára ebben az is közrejátszik, hogy mindketten ugyanazt a sportot űztük, és jólesett hogy érdeklődött irántam napi szinten, mindig odajött hozzám. Mondta hogy jó lenne ha a középsuliba is egy osztályba járnánk, de végül különböző érdeklődéssel nem lettünk osztálytársak. Az ő egyik osztálytársa viszont a koliban a szobatásam lett, rajtam keresztül találkoztak először. Onnantól kezdve a srác feljárkált a szobánkba és órákat eltöltött velünk, eleinte ez nagyon jó volt, elvoltunk. Később ahogy telt az idő, nekik osztálytársak lévén több közös témájuk lett, amihez sokszor hozzá se tudtam szólni, mert nem ismertem az osztálybeli történeteiket. Sokszor feszengve éreztem magam, mikor nagyban nevetgéltek, én pedig próbáltam jó pofát vágni, mintha érteném, mi is történik. Hiába próbáltam beszállni, mindig áttértek a saját élményükre,a saját infós tárgyaikra és úgy éreztem, rám nem kíváncsiak. Akkor elszomorodtam és ki is mentem a szobából azzal az ürüggyel, hogy tanulok, akkor utánam jött a fiú haverom, hogy inkább elmegy, mert nem akarja, hogy miatta kapjak rossz jegyet. Máskor mikor vacsora után beszélgettek, akkor megint számomra ismeretlen témákon nevetgéltek, és akkor mondtam, hogy inkább bemegyek.a szobába, akkor mondta a fiú haver, hogy ne menjek, maradjak én is beszélgetni. Mikor együtt írtak dalt, akkor együtt örültek, hogy milyen jó lett, én akkor épp tz-re készültem, mikor ők hangoskodtak, engem figyelembe sem vettek és mondta a szobatársam hogy milyen jó munkát végeztek már csak angolra kéne lefordítani, és akkor a fiú haverom rám nézett, hogy abban a másik osztály a profi. Meg amikor párnacsatáztunk, akkor mondtam hogy én ebben elég rossz vagyok, és mondta a haverom hogy csináljam nyugodtan, mert jól csinálom. Nem tudom, hogy hosszú távon velem mennyire fog foglalkozni, egyáltalán ezek alapján érdekelhetem-e még vagy már nem annyira csak nem akar velem rosszban lenni? Szerintetek?



17/L


2020. márc. 11. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamiért most az az "energia" kell neki, amit az a csapat ad neki. Te nem tudsz velük így azonosulni, ennyi, ezzel nincs semmi probléma.

Tudom nehéz, de pihentesd ezt a barátságot szerintem. Kiforrja ez majd magát.

Ha pedig esetleg úgy alakul hogy megszakad köztetek a kapcsolat, ne aggódj, megtalálod te is a neked pont passzoló baráti kört, barátokat. :)

2020. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!