Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapestiként hol tudnék új...

Budapestiként hol tudnék új barátokra szert tenni? 20/F

Figyelt kérdés

Nem igazán vannak olyan hobbijaim, elfoglaltságaim, amiket közösen tudnék űzni valakivel.

De azért jó lenne párszor lemenni egy haveri társasággal iszogatni, dumálni.


2020. márc. 13. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Olvastam itt már többször tanácsként, hogy Menj el egyedül inni. De ezt valahogy annyira esélytelennek érzem, hogy én majd bemegyek egy kocsmába, kikérek egy sört és csak úgy odapofátlankodok egy random társasághoz. Utána elküldenek vagy én látom rajtuk, hogy nem szívesen élvezik egy idegen társaságát, ezért távozok és ezt játszom egész este.
2020. márc. 13. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit lehet tudni rólad, milyen ember vagy? Tanulsz, dolgozol?
2020. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második éve tanulok Mozgókép és Médiaelméletet. Nagyon érdekelnek a filmek.

Emellett szívesen beszélgetek pszichológiáról, az emberi agy viselkedéséről.

A téma ami a legjobban foglalkoztat az elmúlt 1-2 évben, hogy hogyan lehetnék jobb, hogy lehetnék sikeresebb, az élet minden területén. Pénzügyileg, emberi kapcsolatilag, életmódilag.

2020. márc. 13. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Önkéntes munkán, iskolában, fitness reremben
2020. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SnoopyKutya123 válasza:

Legyen valami hobbid és járj el társaságba. Például szerintem egy társasjáték klub vagány, és nem is vesz el sok időt az ember életéből. Sajnos még én sem vettem rá magam, mert vidéki vagyok, de ha BP-n élnék, mér kipróbáltam volna.


Szintén 20 éves

2020. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régebben voltak Pesten előadások, ingyenesek is, amelyeket egy-egy híresség tartott, médiaszemélyiség, tv-ben szereplő pszichomókus, színész, ismert orvos. sokféle témában voltak ilyenek. Eljárhatnál ilyenekre, ha mostanában is vannak. Én már 10 éve nem Pesten lakom, szóval nem tudom mi a helyzet most ott.

Ott, ha látsz egy-egy fiatalt, csatlakozhatsz hozzájuk. Vagy kereshetnél partnert az ilyen előadásokhoz. Online biztosan vannak olyan felületek, ahol lehet partnert keresni, kiránduláshoz, utazáshoz, mozizáshoz, edzséshez.

De

2020. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!