Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerűen nem vagyok képes...

Egyszerűen nem vagyok képes megérteni. Tudnátok segíteni mi is ez vele? L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már a negyedik éve vagyok jó barátságba. Két fajta része van. Amikor nagyon kedves és figyelmes. Aztán van a rosszabbik része ami van az esetek 80%-ban jelen van. Akkor bunkó gonosz és nagyon lenéző. Olyanokat mond nekem hogy: idóta vagyok fogyatékos, sötèt, csúnya, rosszabb esetben k*va. Tudni kell róla hogy nagyon lobbanékony és többször ilyen ha a baràtaival van. Legutóbb mikor le k*vázott lepofoztam. Azt mondta ha ujra megteszem visszaüt. Tényleg nagyon fontos a számomra de már kicsit furcsa nekem. Ott van nekem ha kell. Ha szomorú vagyok általában figyel rám. Van egy srác akinél dűhös ha csak megtudja hogy beszéltem vele. Igaz hogy zűrös a kapcsolatuk. Volt egy ève hogy elhanyagoltam egy kicsit és olyanokkal voltam akiket nem nagyon bírt. Kérdőre vont hogy mièrt vagyok velük, mintha féltékeny lett volna.


Nem tudom mit tegyek vele. Többször próbáltam megszakítani vele a kapcsolatot de nem jött össze. Mindig vissza mentem pedig nem ő kérte. Mi lenne a legjobb döntés?



2020. márc. 16. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az ilyet, vagy szerinted barát az olyan, aki teljes komolysággal lek_rváz, és pofonnal fenyeget nő létedre? Ez egy büdös bunkó, nem barát.
2020. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, dr nem vagy teljesen épelméjű, hogy egy ilyen jellemtelen, tiszteletlen emberhez ragaszkodsz! Nem kell mentegetni őt! De te értsd meg, hogy nem szeret, vsak használ. Ha szeretne, akkor biztosan nem beszélne így veled! Mennyi mindent akarsz még e lm tűrni neki? Nem taposott már így is eléggé a földbe? Rúgd ki az életedből, aztán pedog no contact, soha többé!
2020. márc. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!