Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a legjobb barátnőtök nem hív meg az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Azt mondta szűk családi kör lesz ott. Később kiderült jó pár barátnője ott volt.... akikkel nem tartotta annyira a kapcsolatot, a privát dolgait pedig mindig velem beszélte meg (amik elég kényes dolgok voltak)
2020. márc. 19. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hogy nem volt a legjobb barátnőd.
2020. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ízgatna.
2020. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

furcsának tartanám és megbeszélném vele, hátha van vmi nyomós oka

de simán lehet, hogy ő nem téged tart a legjobb barátjának és azért nem hívott meg, ez a csak szűk családi kör lesz ott dolog pedig csak kamu és azért mondta, hogy ne bántson meg

mert mondjuk tényleg kisebb esküvő volt és bár a barátjának tart, de te már nem fértél bele a keretbe


de ha velük tényleg nem tartja annyira a kapcsolatot, akkor nem teljesen értem, miért őket választotta helyetted

talán azok régi barátságok és azért vagy mondjuk ők is meghívták a saját esküvőjükre és ezért udvariasságból úgy érezte muszáj őket visszahívni

ilyesmikre tudok gondolni

2020. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik elvileg legjobb gyerekkori barátom ezt bejátszotta. Utána próbált egyszer facebookon jópofizni, de lekoptattam és nem is vagyok többet rá kíváncsi.
2020. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, saját sztorid? teljesen így jártam én is, ahogy leírtad, mintha én írtam volna.

Ugyanez a szöveg, szűk családi kör, max 70 ember, aztán a képeken még 5 barátnő...

aztán lett gyerek, ház és nem beszél velem. nagyon nagyon bánt, 5 éves barátság ment miatta tönkre, de már elengedtem... :)

2020. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lehet a család miatt nem hívhatott? mondjuk legalább lehetett volna őszinte (azért merül fel a család miatt nem hív, mert én önszorgalomból maradok távol legjobb barátnőm fontos eseményeiről-diplomaosztó, esküvő, stb-egyszerűen annyira máshonnan jövünk és máshova tartunk, nem akarom kínos helyzetbe hozni a csald és a tágabb baráti kör előtt)
2020. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!