Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen bartság az ahol az...

Milyen bartság az ahol az egyik fél megsértődik valami apróságon, majd azt mondja hogy akkor most 5 napig ne keressük egymást?

Figyelt kérdés
Én soha nem tudnám azt mondani egy barátomnak sem, hogy akkor hagyjon békén engem x időre, főleg ha bocsánatot is kért.
2020. márc. 22. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Éretlen, gyerekes viselkedés. És ilyennel barátkozol? Ez rólad is egy bizonyítvány.
2020. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz kepset ha engem megsèrtenek en szimplan csak nem irok egy jo ďarabig, ignoralom az illetöt, benne legalabb volt annyi hogy szol elöre erröl.
2020. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból gyerekes, bizonyos szempontból viszont korrekt és érthető dolog. Pl. számomra sokkal korrektebb dolog az, ha közli velem, hogy most haragszik rám, de pár nap és lenyugszik, majd utána keres, mint ha simán csak eltűnik, és esetleg nem is tudom, hogy megbántottam.
2020. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!