Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt még aki utálja az...

Van itt még aki utálja az embereket (többségüket)?

Figyelt kérdés

Semmi jót, semmi szépet nem látok meg bennük.

Önzők, gonoszok, gorombák.

Még a jelenlegi helyzetben sem sajnálnám ha kihalna az emberek többsége mert egy kártékony, magának való faj.


2020. márc. 26. 17:32
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

29


"Szerinted veled nincs senkinek rossz tapasztalata? Talán te tökéletes vagy? Sose voltak gonoszka gondolataid? Hiába adod itt a szentet, egészen biztos, hogy ártottál már másnak, akár szóval, akár tettekkel. De ettől még nem leszel rossz vagy gonosz. Álszent viszont annál inkább. És ez önmagában is elég ahhoz, hogy elviselhetetlen legyél. Legalábbis a többség (97,3%) számára."


Sehol nem írtam, hogy nem. De azt állíthatom, hogy szándékos rosszindulatból senkit nem bántottam. Esetleg mint reakció amikor már tényleg a világ összes határát átlépték pofátlanul, de mindig a szenvedést okozó félnek és például sosem töltöttem ki a bosszúmat ártatlan személyen. De biztos volt olyan momentum is amikor akartam ellenére ártottam valakinek szóban vagy mulasztásban (cselekedetben sosem), de maximum az önérzetének, vagy büszkeségének, és sosem sértettem meg senkit emberi mivoltában, sosem aláztam meg senkit és sosem ártottam senkinek. Csak sokan tudod kisistennek képzelik magukat és már azt sem engedik meg neked, hogy a szájadon vegyél levegőt vagy túl gyorsan pislogj. Na, ilyen apróságokkal biztosan ártottam másoknak is, igen hasonló jogokat, státuszt volt pofám követelni, úgy, hogy "semmit" (számukra semmi érdemlegeset) nem tettem le az asztalra. Mert ugye napjaink emberének tisztelete kivívásához ez is kell, nem elég pusztán embernek lenni.



"Nekem amúgy nagyon védekezésnek tűnik minden amit leírsz, persze, valakire kell kenni, ha az embernek nincsenek barátai."


Nagyon vicces. Írd le kérlek mi számodra a barátság mai értelemben. De ne valami sallangos, közhelyes magyarázatot írjál, hanem ami tényleg az manapság. Én nem hiszek a barátságban, hiszen olyan manapság nincs.



"Ha ennyire százalékozol, fogadj el egyet tőlem te is, egy hasonlóan releváns, kutatásokon alapuló statisztikai adatot: A többség (99%) nem ért egyet ezzel az állításoddal. :) Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy másokban a szálkát, magadban a gerendát se..."


Leírtam miért nem ért egyet a többség. Azért mert mind bűnrészes és egymást pártolják. A kevés jó ember aki meg lenne az komolyan szenved mert nem tud átváltozni és olyan lenni mint ők. Nem tud klikkesedni, kibeszélni, pletykálni, felvágni, dicsekedni, tiszteletlenül beszélni.


Ezek a bűnök alacsony szinteken. Amint írtam, ahogy az ember halad felfele a hatalmi ranglétrán úgy egyre bűnösebbé válik, egyre több rosszat tud tenni befolyásának köszönhetően és egyre több embernek tud ártani.


Szerinted ha lenne egy elszámolás Jézus halála óta eltelt 2000 év után, az elmúlt 2000 évet figyelembe véve Isten milyen pontszámot adna az embernek? Hány pontot kapna tegyük fel a 100 lehetséges pontból?

2020. márc. 26. 20:20
 32/36 anonim ***** válasza:
az emberek 90%-as Taigetosz pozitív agyhalott
2020. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

32


Igen, gyilkos, bosszúálló hajlamú faj. Csak most nem tudja ezt úgy kiélni mint régebbi időkben ezért frusztrált és szóban, cselekedetben próbál a lehető legtöbbet ártani a lehető legtöbb embernek. Mert csak az nyugtatja meg.

2020. márc. 26. 20:29
 34/36 anonim ***** válasza:
Én is utálom az emberek túlnyomó többségét.
2020. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Barnabas333 ***** válasza:
Én is a vírusnak drukkolok az emberiség ellen. Pedig családom van, igaz a gyerek autista, asszony meg már cseszik rám. És a többi nő is, remélem elpusztulunk mind...😀
2020. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

35


Egy beteg igazságtalan társadalom ez hamis értékekkel amit az emberek felépítettek. Sosem tudtak nyugodtan, békében élni, folyton ment a vérontás, mészárlás, kínzás. Egy ilyen barbár fajnak még ha józan ésszel is nézzük pusztulnia kell.

2020. márc. 28. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!