Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lesz velem?!

Mi lesz velem?!

Figyelt kérdés

Már kajak nem bírom... Ez a karantén dolog még nekem is sok.

Unom már hogy a munkahelyem és a lakhelyem között ingázom. Egy ideig élveztem, mert nem vagyok túl szociális arc ( mármint el-elszoktam járni kocsmázni meg bulizni néha-néha, de egyre ritkábban). Most hogy sehova nem lehet menni meg minden bezárt, már kezd engem is egy kicsit lehozni.

A családom kiakaszt, a munkahelyemen a kollegák is az idegeimre másznak, a boltsorról eltűnt szép lassan mindenki, ahogy be-bezártak a boltok. Gondoltam elleszek itthon magamban, de már egész nap ps4-zek meg sorozatozok, lassan felfekvéses lesz a hátam is. Úgy voltam vele, nosza nem baj, regelek Badoora (ja, Tinderről letiltottak) most úgyis biztos többen lógnak ezeken az oldalakon, hátha találok beszélgetőpartnert, de az a kevés is akivel matcheltem vagy nem is válaszolt vagy 2-3 mondat után eltűnt...

A "barátaim" is elvannak a maguk világában, néha küldenek egy meme-et, vagy egy smiley-t azt ennyi. Mondom alapvetően feltalálom magam, de már kezd sok lenni a jóból... Kell valami szociális inger vagy lassan a falakkal fogok beszélgetni(ha válaszolnak is, akkor tényleg fogom tudni hogy nagyon nagy a baj).

Ti hogy vagytok ezzel, hogy viselitek a dolgot?

BÁRKI válaszolhat!

26/F


2020. márc. 29. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bárki vagyok

Már én sem bírom

2020. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is bárki vagyok.Én is kezdek besokallni,főleg hogy a gyerekkel kell itthon tanulnom,és nem értem az anyagot.
2020. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább dolgozni elmehetsz, ott találkozhatsz emberekkel, én 3. hete egyedül ülök a 4 fal között. Nyugdíjas vagyok, a fiam megtiltotta, hogy kimenjek, ő elintéz mindent. Ma már muszáj volt kimennem kicsit a levegőre, nem találkoztam senkivel. De nem lázadozom, megértem, hogy most erre van szükség.
2020. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is egyre nehezebben viselem, kezdek mélabús lenni. Van mit csinálni bőven, le tudom magamat foglalni, na de akkor is ez a bezártság nyomasztó egy idő után. Pár hétig élveztem, kipihentem magam. De elég volt. Mit tenni nem tudok, ki kell bírni.
2020. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök, hogy végre mindenki visszavett kicsit és végre lélegzik kicsit a Föld. Nem olyan rossz dolog, sőt! A vírust leszámítva tök jó, hogy kimegyek az utcára és sehol senki.


Itthon sokat tévézek, laptopozok, zenét hallgatok, űzöm a hobbimat. Csak boltba megyek el heti kétszer, plusz pénteken feladni a lottókat.

Igazából az sem rossz, hogy dolgozni nem kell bejárnom. Egyébként tök irreális dolog, mert jobb fizetést kapok most, mintha dolgoznék. Mivel nem kell nyugdíj járulékot fizetni, adót stb. Szóval én jól jártam.

Barátaim nincsenek, a családom nélkül megvagyok, annyi, hogy nem olyan nyugodt szívvel megyek az utcára, de azért ha muszáj menni, akkor igyekszem hamar hazajönni.


Én jól bírom.


20/F

2020. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én napi 3x 20 percre megyek le kutyát sétáltatni. Tehát 23 órát be vagyok zárva... Még csak most kezdődött el... Ki kell bírni.
2020. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én alapból introvertált vagyok, de kezdek becsavarodni...
2020. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy csak megsúgnám, hogy nincs megtiltva a lakáselhagyás. Csak kerüld a forgalmas, emberekkel teli helyeket. A párommal is olykor kimegyünk sétálni, ha több embert látunk valamerre, alternatív útvonalon megyünk.
2020. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a világon semmi bajom.
2020. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ott a kert ássátok fel.
2020. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!