Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm lesz*r?

A legjobb barátnőm lesz*r?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe kerültünk középsuliba( 9.-esek vagyunk) és szeptember óta bffek vagyunk mindig együtt voltuk a suliban. És megismert a barátnőm egy másik lányt az osztályból és pár hónapja hirtelen nagyon jóba lettek azóta mindig vele van mindig mellé ül mindig őt hívja el mindenhová.és úgy érzem hogy velem nem foglalkozik annyit mint vele de állítólag én vagyok a legjobb barátnője, én magyarul le lettem sz*rva csak neha jön oda hozzám beszélgetni vagy mindig en megyek hozzájuk. Csak én keresem őt és én szervezek közös talit. már sokszor mondtam neki hogy nekem ez így nem jó és nem csinál semmit. Elvették a legjobb barátnőmet. Mit csináljak szerintetek? :/

2018. febr. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent kell még tanulnod a barátságról.. Egyrészt azt, hogy ha valakivel barátok vagytok, az még nem jelenti azt, hogy onnantól a tulajdonod és nem barátkozhat ugyanolyan szorosan másokkal is. Nem sajátíthatod ki, nem várhatod el, hogy mindig veled foglalkozzon.

DE! Természetesen nagyon fontos a kölcsönösség, pont ahogy az őszinte, egyenes kommunikáció is. Leültél vele megbeszélni, hogy elhanyagolva érzed magad ilyenkor, a tudtára adtad, hogy ez neked rosszul esik? Ha igen, akkor erre hogyan reagált és ha nem, miért nem?

Ezen kívül jobban teszed, ha nem tapadsz rá ennyire és mások felé is nyitsz és másokkal is barátkozol. Ha pedig azt látod, hogy tényleg teljesen leszar és semmilyen erőfeszítést nem tesz a barátságotokért, akkor nem érdemes erőltetni a dolgot.

2018. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem vettek el senkitől semmit. Nyugodj meg először is azt csináld. Utána amit ajánlok, hogy barátkozz a lánnyal te is és akkor 3-an lesztek bff-ek. Viszont simán lehet, hogy jobb partnerként kezeli őt, mint téged, ilyenkor ha prioritás kerekedett fel köztetek, akkor ott kell hagyni mindkettőjüket és keresni egy újat, szeptember óta az nem hosszú, ennyi idő alatt max haveri státuszba kerülhettek egymással.
2018. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat! :)

és barátkozok a lánnyal C:

2018. febr. 21. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:

attól, hogy kijelentitek: BFF, még nem lesztek azok, ez csak oviban volt így, vagy ott sem


nekem van olyan barátom, akivel soha nem említettük azt, hogy mi azok lennénk, ritkán is találkozunk, mégis tudom, hogy rá számíthatok bármikor


ne nyűglődj, hanem legyél magabiztos és önálló, ha érdekli a "barátságotok", akkor majd újra keresni fog

2018. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt. A 2 legjobb barátnőm annyira jól elvoltak egymással, hogy én lettem, a 3. kerék. Nagyons rosszul esett. Mióta kikerültem gimiből egyikkel sem tartom a kapcsolatot.

Csak az egyikükre haragszom, mert volt, hogy nem egyszer cserben hagyott a bajban(holott én mindig mellette álltam).

2018. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még nics semmi veszve 😊😊
2018. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress mást, és ne ragaszkodj ennyire senkihez. Olyan nincs hogy bff, semmi sem tart örökké. Az emberek ilyenek, szokj hozzá, hogy előbb utóbb mindegyik mást keres, mert különben elég szar érzés lesz.
2018. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utaltam az ilyen barátnőimet nem vagyok senki tulajdona.

Te meg ne loholj utana...

Én egyszer az ilyen barátnők miatt szakítottam mostani párommal telebeszélték a fejem hogy túl sokat vagyok vele rossz hatással van rám ez a fiú stb stb stb...szakítottam vele aztán feltettem magamnak a kerdest, én a gimis baratnoimmel fogom leélni az életem?! Ők lesznek a gyermekeim apja? Velük fogom elérni a céljaim? Hát kvara nem .... Sulit váltottam és felesége vagyok 2 éve ennek a fiúnak aki mellett 2 diplomám lett és saját házunk lett 23éves koromra. Bffek b.sszak meg :) mondanom se kell hogy az összes olyan pultos lett nevetséges... Remélem azóta már te is felnőttel

2020. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!