Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolnátok erről a...

Mit gondolnátok erről a megjegyzésről?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egyik fiú barátommal és valaminek a kapcsán mondtam,hogy én nem vagyok magamutogató,hogy kivágott ruhákat húzzak,erre rákérdezett hogy miért nem? Visszakérdeztem hogy miért?csak annyit mondott,hogy nem tudja...ez mit jelenthet? Ti mire gondolnátok?

2020. márc. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretne látni mélyebb dekoltázzsal, de nem akarta bevallani, mert arra alighanem bátortalan, vagy egyenesen határozatlan jellemű és mond valamit, de megindokolni képtelen.
2020. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolja, hogy jó alakod van és nem kéne takargatnod.
2020. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmire, mert nem kell minden szarban jelentést keresni. Nem. Ez nem jelenti azt, hogy bejössz neki... Biztos bízott benne, hogy van valami véleményed a dologról, de látta, hogy nincs, így feladta.
2020. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó,erről amúgy az a véleményem,hogy én nem ilyen tipus vagyok,már több mint egy éve ismer,tudja...meg ha igazán a véleményemre kiváncsi miert nem kérdez meg egyenesen,mondhatta volna hogy "csak érdekelt mi a véleményed erről" vagy hasonló....


Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat,küldöm a zöld pacsit :D

2020. márc. 30. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig jelentést keresni. Szimplán érdekelte, hogy miért gondolod így.
2020. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!