Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez milyen viselkedés? Ti mit...

Ez milyen viselkedés? Ti mit gondolnátok ha veletek történne ilyen?!

Figyelt kérdés
Párom egyik közeli rokona megkért,hogy csináljam meg a haját (akkor még fodrász tanuló voltam). Mondtam neki hogy mivel első alkalom ezért ingyen megcsinálom csak neki,eléggé jóban voltunk és szégyelltem elsőre pénz elkérni. Aztán eltelt egy kis idő és folyamatosan szinte minden nap zaklatott telefonon,hogy mikor csinálom meg a haját,ki is fizeti. Adtam neki időpontot és mondtam neki hogy az árnak csak a felét kell kifizetnie. Eljött az a bizonyos nap,de a kedves rokon nem jelent meg,hívtam telefonon de nem vette fel.Aztán a párom jól letolta,hogy mit képzel magáról és olyan szöveget talált ki,hogy még saját maga sem hitte volna el. Azóta ha valahol összefutunk nekem nem is köszön csak a barátommal hajlandó beszélgetni még csak rám se néz. Mintha én lennék a hibás hogy pénz mertem kérni a munkámért! 25 N
2018. szept. 7. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de ismerős...szinte az összes kreatív vagy más szakmát végző ismerősöm beszámolt már ilyenről.

Festőművész rokonomtól folyamatosan ingyen képeket kérnek, mintha nem lenne drága a festék meg a vászon is. Mesélte egyszer csak anyagköltséget kérte el egy szomszédjától, erre az több ezer forinttal kevesebbet nyomott a kezébe, és még neki állt feljebb.

Fordítóként dolgozó ismerőstől meg ingyen könyv fordítást kérnek.

Másik ismerős azért tett le részben a műkörömépítő szakmáról, mert már kezdésnek vagy 10 ismerőse rokona jelezte, hogy szeretne ingyen körömépítést havonta. :D


Ehhez hozzá kell szoknod, nem normálisak az emberek. Menjenek be a boltba és kérjenek ingyen pólót vagy zsemlét.


Próbáld meg nem magadra venni, mert tényleg sok az idióta.

2018. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vettem magamra,csak nem értem,hogy az ilyen emberek kinek képzelik magukat és még ők állnak a kert felől! Kifelejtettem a történetből,hogy a csaj tesojának a felesége is rá egy évre ugyan ezt megcsinálta velem.
2018. szept. 7. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

"Aztán a párom jól letolta,hogy mit képzel magáról és olyan szöveget talált ki,hogy még saját maga sem hitte volna el."


Most mi a baj? Hogy lopta az idődet?


Milyen mesét talált ki? Hogy te mertél pénzt kérni a dologért? Nem értem.


Amúgy ezen felhúzni magad felesleges. A párodnak belekeveredni még feleslegesebb volt. Miért üvöltötte le a fejét? Mert nem ment el és te vesztettél 1 órát az életedből? Ezért összeveszni 1 rokonnal nem éri meg. Inkább tudakolta volna meg, hogy mi volt a baja amiért nem ment és 1 telefont se tudott megereszteni. Értelmesen is lehet ezt kezelni.

Kissé pukkancsok vagytok ti ketten együtt.

Lehet lepontozni :)

2018. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!