Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza nagyon...

Miért nem ír vissza nagyon sokszor a haverom?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk és elég jó köztünk a viszony, sokat hülyéskedünk, elvagyunk, beszélgetünk. Viszont facen szinte vissza sem ír. Nem tudom, hogy miért lehet ez?

2020. ápr. 1. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Vannak olyan emberek, akik nem lógnak 0-24-be az Arckönyvön.
2020. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
mióta nem ír? vagy milyen időközönként?
2020. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok túl beszédes a chaten... élőben annál inkább :)
2020. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Másokkal szokott rendesen írogatni, ezért félek, hogy vmi hiba van bennem, amiért nem szokott velem írkálni
2020. ápr. 1. 22:27
 5/11 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy másokkal sem. Azt már nem látom
2020. ápr. 1. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem vannak olyan emberek, akikkel egyszerűen nem tudok neten beszélgetni, élőben viszont tök jól elvagyunk. Másokkal meg pont fordítva van, élőben nem tudunk rendesen beszélgetni, neten viszont igen.
2020. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Lehet, nem szeret írásban kommunikálni, nem tudom... Nekem is voltak ilyen osztálytársaim, akikkel élőben jól elbeszélgettünk, aztán ha rájuk írtam, elég szófukarak voltak...
2020. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma volt magyar doga és hát hívásban segítettünk egymásnak egy másik haverommal, aki összehozott minket egy hívásba, de mihelyt megbeszéltük a dogát lépett is le. Kezdem úgy érezni, hogy kicsit elhanyagol. Hívásban tudtunk rendesen beszélni, de vissza nem ír sohasem már 4 napja. Szóval fogalmam sincs mivan.
2020. ápr. 3. 18:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig ezelőtt el is akart hívni kávézni, mert azt mondta, hogy tök jó lenne velem.
2020. ápr. 3. 18:47
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak sajnos közben lebetegedtem
2020. ápr. 3. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!