Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel az egyetem alatt baromi jóba lettünk. Egy ideje úgy érzem, hogy többet érzek, mint barátság, de egyértelműen kevesebbet, mint szerelem. Nem tudnám elképzelni vele magam sőt, barátnője is van. Mégis úgy érzem, hogy többet érzek, mint barátság. De milyen érzelem van barátság és szerelem közt?


20/L



2020. ápr. 9. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Vonzodas pl? Vagy te most kezded felfedezni, h a vilag nem fekete es feher es leteznek arnyalatok is? 20 evesen ideje lenne megtanulni mar gondolkodni.
2020. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is voltam ilyen helyzetben, de fogalmam sincs mi a jó szó rá :) mindenesetre amíg van barátnője próbálj meg nem beleszeretni :D
2020. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nem értem miért kell bunkózni. Tudom, hogy vannak árnyalatok, de azt hittem esetleg van külön neve is. Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor kérlek inkább ne is írj semmit.
2020. ápr. 9. 23:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan jártam. Rosszabb helyzetbe kerülsz ha felhozod neki. Ne vallj színt! :)
2020. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt minden kérdéshez írnak támadó válaszokat, ne vedd magadra :) sokan itt élik ki a frusztrációjukat, nem kell velük foglalkozni.
2020. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amolyan legjobb barát, testvér, lelki társ :D
2020. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Amíg van barátnője, ne agyalj azon.

Fordított esetben neked sem esne jól.

Ha érdekelnéd, tuti keresne, emiatt kár színt vallani.

Tuti vannak más srácok is.

2020. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lelkitárs, ha van ilyen :)
2020. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló, semmin sem agyalok...Nem akarok tőle semmit, csak barátok vagyunk
2020. ápr. 12. 21:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán igaz barát? Lelkitárs?
2020. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!