Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel az egyetem alatt baromi jóba lettünk. Egy ideje úgy érzem, hogy többet érzek, mint barátság, de egyértelműen kevesebbet, mint szerelem. Nem tudnám elképzelni vele magam sőt, barátnője is van. Mégis úgy érzem, hogy többet érzek, mint barátság. De milyen érzelem van barátság és szerelem közt?


20/L



2020. ápr. 9. 22:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom ez azért egy régebbi kérdésem, csak gondoltam megírom, hogy azóta egy hihetetlenül boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatban élünk 🥰
2021. máj. 27. 14:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugye a barátnőjét előbb elhagyta, és csak utána kezdeményeztél nála? :D
2021. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elmesélte, hogy nem volt jó a kapcsolatuk egyáltalán. És igen, előtte szétmentek.. Nem igazán csak ő kezdeményezett, inkább mindketten
2021. máj. 27. 15:16
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerinten azért írtad,hogy nem tudnád magad elképzelni vele,mert ütközött az elveiddel az,hogy ha esetlegesen megcsalja az akkori barátnőjét,te legyél a bűnbak, vagy az,hogy olyan srácot kedveltél meg,aki foglalt. :D de örülök hogy minden happy. Sokáig!
2021. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Basszus, mennyire igazad lehet!! Erre még nem is gondoltam, de huha, lehet ez volt itt a "bökkenő" :D
2021. máj. 27. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!