Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakivel csak barátok...

Ha valakivel csak barátok vagytok, akkor az emberek miért szoktak a barátságotokra fèltékenyek lenni?

Figyelt kérdés
Èn a barátom iránt soha nem fogok többet érezni, cimboraként tekintek rá. Mások ezt nem nézik jó szemmel. Mièrt van ez? 21/N
2020. ápr. 9. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémekre nem voltak azok, mert nem viselkedtem benne úgy, hogy az valaki másra nézve megalázó volt.


Egy kapcsolat esetén alap, hogy a párom van első helyen és ezt a barátaimmal szemben is érzékeltetem. Meg vannak húzva a határok térben és időben is, jobban, mintha szingli lennék és úgy lennénk barátok, hiszen a viselkedésemmel a kapcsolatunkat is képviselem. Legalábbis én úgy érzem.


Hogy barát barátra miért lehet féltékeny, na az egy érdekes dolog. Talán mikor valaki többet adott, mint visszakapott az adott kapcsolat jellegére hivatkozva és látja, hogy másnak adod azt, amit ő is megérdemelne, legyen az figyelem, lelkizés, közös program, bizalom, bármi, akkor az eshet rosszul.


24N

2020. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az emberek furák, és mindent túlkombinálnak.
2020. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anonym_girl válasza:

Azért, mert valószínű, hogy az az ember, aki féltékeny, rossz tapasztalatokkal rendelkezik barátság terén. Teszem azt, sokat csalódott, áverték és/vagy kihasználták, pedig elhitették vele, hogy tényleg számít. Irigy rád, mert szerencséd volt.

Ezt meg lehet vele beszélni. Egy idő után meg fog törni a jég és elmondja, ami a szívét nyomja:)

2020. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!