Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinalnatok ha egy...

Ti mit csinalnatok ha egy ilyen tortenne veletek?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kulonleges dolog tortent velem,setalok az utcan itt Pesten talalok egy elhajitott borondot es egy lany naploi benne voltak vagy 6 darab. Nagyon szepek mind,muvesziek. Az egyik vegebe bele volt irva hogy ha ezt megtalaljatok kerlek ne dobjatok ki es adassatok ki egy konyvnek. En nem vagyok iro es nem is tudom kihez forduljak...
2020. ápr. 10. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Miért vagy utcán?

MARADJANAK OTTHON!

2020. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Elolvasnám és ha tényleg jó, kiadható, akkor megtalálnám a módját hogy hogyan tudnám teljesíteni a kérést.
2020. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Visszaküldeném neki.
2020. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Közzétenném Blog formában, beszkennelve őket
2020. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erdekes dolgokat ir... o egyebkent egy beteg lany.... ezert is kulonleges a mindennapjairol olvasnom. Szivesen megismernem eloben is
2020. ápr. 10. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj róla egy posztot Pesten Hallottam csopiba. Ott szeretik az ilyesmit.
2020. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is nem nyitnék ki földön talált idegen bőröndöt, ki tudja mi lehet benne. De amúgy tényleg megpróbálnám kiadatni, akár siker is lehet belőle.
2020. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!