Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MNilyen barát az ilyen? Nem...

MNilyen barát az ilyen? Nem hagy békén a koronavírussal. Napi szinten CSAK erről akar beszélni. Közöltem vele, hogy nem szeretnék beszélni róla többet, erre meg akkor inkább nem is beszél velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

NAGYON elegem van már belőle, eleve az idegeimre megy az egész dolog, mindenhonnan ez jön, este nem ezt akarom hallgatni... nem kell hogy csak erről szóljon az életem. igazi barát aki emiatt inkább nem beszél velem, ha én erről nem akarok beszélgetni?


ilyet szólt az imént " nem gondoltam volna, hogy a korona vírus miatt lesz vége a barátságunknak".... most könyörgöm, csak mert nem akarok erről állandoan beszélni? Csapból is ez folyik.... ráadásul ezernyi témám van....


2020. ápr. 10. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet el kell küldeni az ótvaros p_icsába. Aztán olyan barátot kell keresni, aki nem ennyire egydimenziós gondolkodású.
2020. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha éppen ez a téma akkor ez, emiatt nem kellett volna megszakítanod a barátságot
2020. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő akarja megszakítani mert én nem akarok erről beszélni.... félreértetted
2020. ápr. 10. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit agyára ment a dolog. Jegeld őt egyelőre, hátha észhez tér idővel.
2020. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldd hozzám! Én beszélek is sokat beszélek róla.:)
2020. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!