Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az allitolagos legjobb baratai...

Az allitolagos legjobb barataim nem is keresnek de masokkal is nagyon jo a kapcsolatom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az allitolagos legjobb barataim fel se keresnek nem erdekli mivan velem (mondju szerintem ehhez ket ember kell) tobben vagyunk “baratok” de mar egy ideje megse kerdezik hogy telnek a napjaim es en se...

Vannak masok akikre nagyon szamithatok es lehet o veluk ezerszer jobban kijovok jobban hasonlitunk, veluk azt ereztem masfele valtozunk....

De megis rosszul esik h ez a helyzet. Biztos en is hibas vagyok. Mit tegyek engedjem el mondvan ehhez ket ember kell? Es foglalkozzak azokkal akik kolcsonosen keresnek?

(Szerintem ha sokan vagyunk egy barati korbe lehetetlenseg egyforman elmelyulni, nekem nem sikerult de mas tarsasaggal/emberrel igen)

Megis magam hibaztatom :(



2020. ápr. 12. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Végzünk a sulival idén egyébként
2020. ápr. 12. 13:28
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Így vagyok én is csak érdekbarátaim vannak.
2020. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igaz barátság meg marad az ki állja az idő próbáját.
2020. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez. Most meg látom hogy találkoztak 🙃 küldték snapen. Most nem tudom hogy én vagyok a mérgesebb vagy Győrfi lenne…
2020. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!