Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak neki pontosan?

Mit írjak neki pontosan?

Figyelt kérdés
Még tavaly decemberben az egyik barátommal megbeszéltük,hogy szilveszter éjszakáján nála bulizunk,de szilveszter délelöttjén az egyik volt osztálytársam rámír,hogy ő is rendez szilvezteri bulit,és hogy megyek-oda?Megkérdeztem a barátomat,hogy mehetek-e oda,de ő azt felelte,ha elmegyek ő is ugyanugy fog csinalni velem dolgokat.Azt mondta nincs harag.Azóta nem beszéltünk egymással,szeretnék bocsánatot kérni, csak nem tudom milyen formában írjam meg neki.

2020. ápr. 13. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom!


A szilveszteri buli nem sikerült valami jól. Azóta nem is beszéltünk. Ha megbántottalak szeretnék bocsánatot kérni és kérném továbbá, hogy hívj fel engem vagy én felhívnálak egy alkalmas időpontban.

2020. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megdumáljátok hogy hozzá mész, ő készül rád, erre te az utolsó pillanatban passzolod, hogy "bocs, mégse, vannak nálad érdekesebb haverok is", és ezután tényleg azt várod hogy még hozzádszóljon? te rohadj meg, neki pedig kívánom hogy legközelebb sikeresebben válasszon barátokat.
2020. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!