Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondhatnám el a haverom...

Hogyan mondhatnám el a haveromnak, hogy beleszerettem? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy aki csak itélkezni jön ide, az el is mehet, mert nem foglalkozok azokkal. :)

Tehát, van egy haverom, akivel napi szinten beszélünk, elvagyunk egymással. Igen, mindketten srácok vagyunk. :)

És most egy pár napja olyan furcsa érzés támadott meg... Tehát úgy érzem, beleszerettem. :/

Amikor lefekszek ő az utolsó gondolatom, amikor felkelek ő az első gondolatom. Mindig nagyon várom, hogy írjon, vagy hívásban beszéljünk, és annyira be vagyok zsongva olyankor... :/

De egyszerűen nem tudom, hogy mondjam el neki, mit érzek valójában iránta. Bármit megtudunk beszélni egymással, de ezt valahogy nem merem leírni neki.

Mit tanácsoltok, hogy vezessem rá arra, hogy rájöjjön, vagy hogy mondjam el neki, hogy ne legyen belőle baj?


2020. ápr. 13. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Es te meleg vagy? Szerintem eloszor finoman tudd meg, hogy mit gondol a melegekrol. Mert ha egyaltalan nem vonzodik a fiukhoz es nem eleg tolerans akkor meg rossz vege is lehet a dolognak, a kapcsolatotok is ramehet. De muszaj lesz eleallnod, mert igy neked lesz rossz. De csak finoman.
2020. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én 18, ő 20 éves. Igen, én az vagyok. Hogy tudnám finoman megtudakolni, hogy hogyan viszonyul hozzájuk? Nem nagyon van ötletem, és attól félek, hogy csak elrontanám ezzel. :/

Egyébként nem tudom, sokszor írtam már neki olyan üzenetet, ami azért utalt erre, és amit más már lehet nem nézett volna jó szemmel, viszont ő csak annyit mondott rájuk mindig, hogy ez aranyos tőlem, és jól esik neki. :\

2020. ápr. 13. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el neki
2020. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a legjobb, de valamiért csak bennem van, hogy elkéne mondanom neki valahogy... :/
2020. ápr. 13. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Aranyos? Ilyet mi a haverokkal nem mondunk egymasnak. Lehet o is erez valamit irantad. Hetero vagyok.
2020. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Nem tudom, szerintem csak arra értette, amit írtam. :/ Hogy tudnám kipuhatolózni az igazságot?
2020. ápr. 13. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb önbizalom. Légy férfi és mikor mégegy ilyen üzetre így reagál ahogy írtad, akkor mond el neki.
2020. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7es vagyok. Ha balul sül el akkor jöhet a :😅😂😂😂

Csak tréfa volt, nagyon bele mentél.

Stb. Ilyenek😉😂 hajrá. Sok sikert!

2020. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miket írtál neki, amiről következtethetne? Miket gondolt aranyosnak tőled?
2020. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves srác szerintem se írja egy 18 éves srácnak, hogy aranyos, amiket írtál. Van barátnője? Hogy viszonyul a csajokhoz?
2020. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!