Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a haveromnak,...

Mit mondjak a haveromnak, hogy megsértődött?

Figyelt kérdés

Írta facebookon hogy találkozzunk igyunk meg valamit.

Én tanulok egy vizsgára, ezért nem is dolgozok most, "főállásban ezt csinálom"

Ő meg hivogat mindig ide oda...

Na szóval én tanulok, sportolok, focizok is meg kondizok.

Tegnap írtam neki, hogy este elmegyünk szórakozni jöjjön ha akar.

Aztán ma írta hogy csináljunk valamit ma vagy holnap.


Utána elkezdett hívogatni telón, aztán nem vettem fel. Meg kikapcsoltam később.

Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet.


Mivel nekem nincsen szakmám, fontos ez a tanfolyam. De mikor dolgoztam is akkor meg a melót nyomtam ezerrel.

Barátnőm sincs, nem értik meg az emberek, hogy akár péntek-szombat elég a haverkodásra a többi napokon meg fontos dolgokat csinálok.



2019. dec. 8. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nézd, most nehéz időszakom van, tanulás és tanulás, erről szól most az életem, ez fontos nekem, sok múlik rajta. Mivel most nem is, de x hónap y napja után már ismét tudok menni programokra úgy mint régen"

Ilyen vagy hasonló őszinte beszélgetés lenne jó, nem az, hogy szőnyeg alá van söpörve a dolog - legalábbis leírásból úgy tűnik számomra.

2019. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan idiótával miért haverkodsz, aki csak rossz hatással van rád, mert elvonna a tanulástól?

Ha nem viszed majd semmire, ő fog eltartani?

Építsd le, a jövődet meg építsd fel!

2019. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem halnál bele, ha egyszer hétköznap a pénteki haverozás helyett vele futnál össze pl. kedden és értelmes ember módjára elmagyaráznád neki, hogy neked ez most nagyon zsúfolt időszak, nem érsz rá annyit. Amit most csinálsz az dedó és bunkó lekoptatás.
2019. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazatok van.


Viszont nagyon erőszakos, nem fizikailag nyilván hanem szóval. Hogy csak 1 óra, nem ráérsz? Az ilyen dumáktól megtudok őrülni.


Na ugye nekem van sok "csak 1 órám" eljárok focizni, kondizni, mert a sport fontos. Tanulok, mosok, járok boltba, a főzésen kivül mindent én csinálok.

2019. dec. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!