Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nektek is rosszul esne?

Ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk Skype-on a baráti társaságunkban, és volt egy félreérthető beszélgetésünk.


A lányok elkezdtek beszélgetni valakiről, akit én nem ismertem, de azt hittem, tudom, hogy kiről van szó, ezért hozzáfűztem valamit. Erre nyilván nem értették, hogy miről beszélek (mert én nem ismerem a személyt). Erre azt mondtam, hogy összekevertem valakivel, majd megkérdeztem, hogy esetleg szabad-e megtudnom ki ő. Erre az egyik lánynak az volt a reakciója, hogy miért lenne nekem jó, ha megtudnám egy random valakiről, hogy kicsoda. Én meg megmondtam, hogy nekem kellemetlen, ha azt se tudom, miről van szó, úgyhogy inkább megkérdeztem. Nyilván nem kell mindenről tudnom, de ha folyton olyan dolgokról van szó, amihez "semmi közöm", az azért rosszul esik. Elhiszem, hogy nekik fárasztó, hogy megvannak a közös témáik, amikre nekem nincs rálátásom, de így sosem fogjuk közös alapokra helyezni a beszélgetéseinket.


Mondjuk ezt így nem igazán kéne barátságnak hívni, szerintem.Alapból sincsen bennünk semmi közös és én azt érzem, hogy fárasztom őket.



2020. ápr. 14. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol közéjük.
2020. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te se erzed jol magad a beszelgetes soran akkor minek erolteted?
2020. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs közös témátok, miért beszélgettek? Vagyis, miért vagy velük egy hívásban, amikor ők beszélgetnek a saját témájukról, te meg gyakorlatilag csendben hallgatod őket?


Egyébként átérzem a dolgot, egyszerűen másokat kell keresni.

2020. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs bennetek semmi közös, simán kihagynak a beszélgetéseikből, ennek mégis mi értelme, miért csatlakozol ezekhez egyáltalán? Ennél az is jobb, ha nincs kihez szólni, de komolyan.
2020. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szóval ők éppen kibeszéltek valakit a háta mögött, te meg szeretnéd tudni kiről is szól a pletyka. Közéjük való vagy, néha dobj be te is egy-két vélt vagy valós dolgot valakiről, akit ők is ismernek. Aztán bekerülsz a körbe te is.
2020. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen😭😭😭
2020. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a beszélgetést ha kirekesztenek a társaságukból.
2020. ápr. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!