Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit kezdenétek a fejzetemmel?!

Ti mit kezdenétek a fejzetemmel?!

Figyelt kérdés

Ez most hosszú lesz, köszi annak aki végig olvassa :)


Szóval van egy legjobb barátnőm , csak mostanság amióta bezártak a sulik azóta folyton leráz. Vagyis az elején az első 2-3 hétben minden nap videó chateltünk , akár órákon át aztán csak szép lassan odáig süllyedt a dolog hogy van olyan nap amikor nem is beszélünk. Mert hogyha kérdezek valamit akkor egyszer válaszol de magától csak ritkán ír, meg van hogy kérdezem hogy "felhívhatlak?" erre a válasza általában "most ne" , persze volt már hogy ő kérdezte hogy beszelünk-e , de ez akkor is fura. Ti mit tennétek a helyemben?? Merthogy úgymond az osztalyomból nincs más barátom és ez elég izé :( . Mit tegyek??



2020. ápr. 16. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet neki vannak más barátai is és így túlságosan is nyomulsz rá. teljesen érthető a helyzeted és nincs is semmi baj csak ne irkálj rá folyamatosan stb.

Foglald le magad. Ha gondolod mondok egy két számítógépes játékot amit a lányok is nagyon élveznek és sok időt eltud venni az életedből :D

Majd ő fog írni hisz ő is fog unatkozni.

Amúgy unatkozok ha gondolod én lehetek a virtuális beszélgető partnered xD

2020. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap tobb ora videochat eleg sok. Szerintem mar tul sok vagy neki. Nem lerazni akar, de vagyik egy kis idora a magaval es a csaladjaval. Hogy mit csinalj? Ne ezt az tuti. Irj neki kevesebbet es tartsd tiszteletbe, h egyedul akar lenni. Ettol nem megy tonkre a baratsagotok, hanem erosebb lesz.
2020. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsotokat, és igazatok van! Még egyszer köszi.
2020. ápr. 16. 22:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válszoló! A játékok anyira nem vonzanak de azért köszi. Nekem inkább filmek kellenenek . Összeállítottam néhány filmet hogy mit szeretnék megnézni de félek hogy lassan mindet megnézem. Azt tudni kell hogy nagy marvel-fan vagyok. Ha esetleg tudnál filmet ajánlani az jó lenne. Romantikus vagy vígjáték kellene, de bármi jó csak semmiképpen ne legyen horror. Előre is köszi!
2020. ápr. 16. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnek a régi idők filmjei, akkor tessék pár tucatnyi (ami nem érdekel, ne nézd végig, de vannak nagyon híres alkotások is köztük, nagyszüleid adnak tanácsot):


[link]

2020. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: Kérdezd meg, hogy jól érzékeled-e az elhidegülését, vagy rosszul sejted. Kérdezz rá arra is, hogy nem találja a megkeresésedet túl gyakorinak. Majd válaszol.
2020. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen temában felmerült hogy mennyit beszélgetünk egymással és lazán azt mondta hogy 'sokkal kevesebbet beszélünk mostanában' de nem úgy tünt hogy olyan nagyon zavarná ez :(
2020. máj. 7. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az a fejzet?
2020. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!