Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Ő a volt legjobb barátnőm. Kb. 2 hónapja vetettem véget a barátságunknak, mert nem éreztem magamat jól a társaságában. Nagyon makacs egy ember...és az a problémám, hogy még mindig rajtam tölti ki a dühét és a feszültségét. Nem tudom, hogy mit tegyek vele, mert bármit is csinálok, letámad. Gondoltam már tiltásra és meg is csináltam, de akkor rám írt egy másik oldalon. Ott is letiltottam. Aztán máshol is rám írt. Nagyon felidegesített, hogy konkrétan zaklat, tehát írtam neki egy nagyon hosszú szöveget. Azt mondta, hogy amit írtam nem is igaz, és még neki volt feljebb... Nem tudom, hogy mit tegyek!

2020. ápr. 18. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhol, ennyi.
2020. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne reagálj neki semmire
2020. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban a legjobb barátnőd volt, akkor nem lenne szabad veszni hagyni. Minden barátságban vannak hullámvölgyek, de ha ezt a z időszakot nem állják ki a felek, akkor nem volt erős a kötelék.


Mi volt az a nagy bűn, ami miatt véget vetettél ennek? Csak körvonalakban.

2020. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le minden honnan és ne reagálj rá semmit ha mond vagy ír. De ha végkép nem hadja abba jelents fel zaklatásért.
2020. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!