Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmi ügy, továblépjek?

Szerelmi ügy, továblépjek?

Figyelt kérdés
Kb2 hónapja beszélek egy sráccal snapen, ő 15 én pedig 13. Elvoltunk, beszélgettünk, néha szívet is küldtünk egymásnak. Volt egy olyan időszak a barátságunkban, amikor nem nagyon beszéltünk. Aztán megint elkeztünk fokozatosan. Egysser csak bejelentette hogy barátnője lett. De nem kérte hogy ne írjak neki, továbbra is beszélgetünk. De én nagyon kedvelem. Lehey, hogy nem a leghelyesebb fiú, de akkoris szimpatikus es aranyos. Nem is biztos hogy van barátnője, sosem küld rôla kept meg semmi. Ugyhogy nem tudom mit tegyek:(

2020. ápr. 20. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátként tekint rád. Ha amúgy jó a társasága, fenntarthatod a kapcsolatot barátként.
2020. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lehet azért is, mert ő sokkal idősebb nálam?
2020. ápr. 20. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, te most barátként tekintesz rá vagy már beleszerettél?

Egyébként ha van barátnője akkor már maximum csak baráti kapcsolatot tudsz vele ápolni amennyiben jó a viszonyotok egymással. Ilyen fiatalon amúgy is ritka, hogy az első szerelemből életre szóló párkapcsolat lesz.

2020. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelmi ügy, hiszen nyilván nem tekint rád szerelmi partnerként és sosem tekintett annak. A szívecskézés a ti korotokban simán belefér a barátság, haverság fogalmába. Szerintem itt te láttál bele többet, mint aminek indult, főleg, hogy csak a neten dumáltatok, élőben soha.
2020. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te szerelmes vagy belé akkor is csak barátok tudtok maradni addig amíg a barátnője nem megy arrébb az útból.De ezt tiszteletbe kell tartanod.Szerintem amúgy ő csak barátnak tart.Lehet attól barátnője hogy nem küldözget róla képeket.
2020. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátként tekint rád el kell ezt fogadnod.
2020. ápr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!