Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátságot mindenképp...

Egy barátságot mindenképp tönkretesz az egyik fél szerelmi vallomása?

Figyelt kérdés
A helyzetet bonyolítja, hogy azonos nemű felekről van szó. Legjobb barátok évek óta, a szerelmes fél nem tudja kiverni a fejéből a másikat. Több kapcsolata is volt, egyikben sem tudott szeretni. A szerelmének most komoly kapcsolata van, amit ő tiszteletben tart. Bár képtelen lenne olyat tenni, ami a szerelmének rossz, minden vágya, hogy a párja helyébe léphessen. Remélte, hogy ez majd elmúlik, ehelyett az idő múlásával egyre jobban beszűkültba világ, csak a szerelme létezik a számára, akinek ő legjobb barát, de akkor is csak barát. Nagyon kikívánkozik belőle egy szívből jövő vallomás, de retteg, hogy azt is elveszítené, amije most van.

2020. márc. 12. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, garantáltan tönkreteszi. Inkább ne kockáztasson, ha fontos neki a barátság.
2020. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

nem. nálam nem tenné. a pozitiv emberi érzelmek között elég nagy az átjárás, és megesik az ilyesmi. nem változtatna semmin sem. én két éven keresztül voltam valakivel nagyon mély meghitt jó barátságban - de őszintén nem gondoltam rá másként soha, és nem is volt a zsánerem, mint férfi. aztán két év után egyszer csak arra ébredtem, hogy vele álmodtam, és álmomban megcsókolt. vagyis miközben én magam is őszintén csak barátként tekintettem rá, beleszerettem, anélkül, hogy tudatosult volna...



vannak ilyen dolgok. akik ezt nem birják feldolgozni, azoknak nem elég magas az EQ-juk, ennyi.

2020. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az sosem volt barátság, mit tenne tönkre vele?
2020. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam, kaptam egy kétértelmű választ és megmaradt a barátság. Tehát még nem mondtam le a dologról teljesen.
2020. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy akinek vallanak hogy reagálja le. Ha hagy időt és kultúráltan megbeszi ezt veled, akkor egy igaz barátra találtál a személyében.


De, ha kikel magából, elhord mindennek és letilt emiatt, egy gyáva alak, aki nem érdemel meg téged.

2020. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában igen. átalakítja negatív irányba.
2020. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!