Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tu is éreztétek már úgy...

Tu is éreztétek már úgy magatokat hogy nagyon egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Nincsenek barataim, akik vannak 2en messze laknak es szinte csak havinta egyszer beszélünk telefonon velük. Akik a ferjem altal lettek barataim, csak felszines kapcsolatnak erzem, sőt sokszor mintha furcsan is viselkednenek velem. Annyira egyedül erzem magam. A hazassagom szerencsére jó, de olyan jo lenne egy barátnő akivel hetente meginnank együtt egy kavet es beszelgethetnenk,de ulyen sajnos nincs. Aki ilyen volt az is köddé vált egy idő után, az okát nem tudom hogy miert, hiaba kerdeztem ra, csaj annyit felelt hogy sok a dolga.
2020. ápr. 22. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked legalább lennének lehetőségeid, ha dolgoznál rajtuk.
2020. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Nekem is van párom és az jól működik, barátaink egyikünknek sincsenek. Mi olyat keresnénk akivel együtt, hárman vagy akár négyen az ő párjával mehetnénk programokra, de nem találunk senkit. Mindenki szó nélkül lelép egy idő után.
2020. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!