Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha holnap van a...

Szerintetek ha holnap van a legjobb barátnőm szülinapja és nem jött le idejében a rendelése megérti? Megrendeltem már egy ideje de sajnos a courier ebben az időszakban nem olyan pontos mint eddig .

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem érti meg akkor fogyatékos.
2020. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%
Ha az én legjobb barátnőmnek eszébe jutok, és tényleg szívből jövően felköszönt, már annak örülök nagyon. Ha még akár csak vesz egy kinder-tojást is, akkor oda meg vissza vagyok.
2020. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem érti meg, akkor elgondolkodnék azon a barátságon. Alapból nem várom el a barátimtól, hogy bármit is vegyenek nekem. Online rendelés esetén pedig aztán tényleg nem rajtunk múlik a szállítási idő.


24/F

2020. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly a barátnőm így járt velem. Adott egy jelképes ajándékot, de mondta, hogy jön még egy meglepő, csak még nem érkezett meg. Ha nem adott volna semmit, se bántódok meg, a lényeg, hogy felköszöntöty.
2020. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg a barátod, akkor biztosan megérti, hogy ez mégiscsak nem rajtad múlik. De szerintem is többet ér az, ha őszintén felköszöntöd, lehet Ő is így látja ezt. :)
2020. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk a párommal mindkettőnknek az elmúlt 2 hétben volt a szülinapunk. Mi megbeszéltük, hogy most nem ajándékozunk, majd ha lecseng a járvány akkor utána elutazunk valahova inkább. :D Az jól fog esni, most meg úgyis lehetetlen beszerezni bármit.
2020. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan megérti:) Nem a te hibád. Mindenképp köszöntsd fel, és mondd meg neki, hogy amint ideér az ajándéka, odaadod neki. Ígyis örülni fog
2020. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!