Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátom nem keres? Elég bonyolult sajnos a helyzet

Figyelt kérdés

Eleve furán kezdődött a barátságunk mert több évig ki nem állhattuk egymást, aztán hirtelen nagyon jóban lettünk a fiúval. eleinte többen voltunk a társaságban, de a többiek már akkor jelezték, hogy úgy érzik kihagyjuk őket valamiből. Mindig ketten beszélgettünk, szivattuk egymás. Voltunk pár buliban is együtt(a társasággal), egyszerlehet kicsit sokat ivott mert elkezdett fogdosni, és olyanokat mondott amiket szerintem nem gondolt komolyan. Én ezen teljesen kiakadtam de soha nem hoztam fel a témát, mert nem akartam hogy kínos legyen. Azt se tudom emlékszik e rá. Jött az ősz és a suli. A társaság kb széthullott de mi majdnem minden nap összefutottunk ha csak pár percre is. Többször kapott büntetést mert miattam későn ért vissza. Nem éreztem jól magam a sulimban, ezért váltottam, ebből kifolyólag stresszes voltam és elég bunkón viselkedtem vele, két hétig rá se néztem kb. (Eleve kicsit fura volt nekem már, mert köszönésnél megsértődőtt ha nem öleltem meg...) Emiatt meg még sok apróság miatt nagyon összevesztünk. már jó ideje nem találkoztunk. Ő olyan, hogy sosem keres senkit bármilyen fontos neki a személy, és én is, ennek ellenére mivel éreztem én vagyok a hibás írtam neki. Abból is veszekedés lett.

Nagyon hiányzik, de nem tudom mit csináljak, vagy hogy egyáltalán kíváncsi e még rám. Nagyon ciki feltenni ezt a kérdést, de ugye nem érez többet mint barátság?



2017. nov. 19. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt lefelejtettem, hogy én 16 vagyok ő meg 17. Ha ez számít bármit is
2017. nov. 19. 21:40
 2/3 anonim ***** válasza:
De, valószínű többet érez és nem tudja kezelni.
2017. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem keresnék olyan embert, aki bunkózik velem és veszekzik, mert "stresszes". Nem, akinek ennyit ért a barátság, így járt.
2017. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!