Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lökök el magamtól egyre...

Miért lökök el magamtól egyre több embert?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megpróbálom a lehető legrövidebbre húzni ezt az egészet. Egy 16 éves, szerintem jól nevelt gyerek vagyok, az illemmel sosem voltak gondjaim, inkább az udvariasság és a tisztelettudóság vall rám. Rengeteg barátom van/volt, mindenkivel nagyon jól kijöttem mindenkivel, veszekedni sosem veszekedtem senkivel, nem vall rám, inkább a vitatkozás.

Senkinek sem szóltam semmiért, hogyha valami baj volt, akármilyen értelemben, ilyen téren a csendes típus vagyok. A barátnőm elkezdett velem furán viselkedni, és (talán?) azóta egyre több barátot lökök el magamtól. Minden apróságra odakapom a fejem, és felkapom a vizet rajta.. de olyan apróságokon is, hogy valakivel beszélgetek, és 5-10 percenként válaszol, vagy csak random eltűnik, vagy éppen valamit úgy ír le, ahogy nekem nem tetszik (értem ezt pl. egy flegma, vagy bunkó stílusra/hangnemre), a 3 éves legjobb barátomnak is leszedtem a fejét, amiért "poénosan" beszólt, és mostmár Ő sincs. Egyre többet alszok, pedig az aktívabb emberek közé tartozom, eszem ágában sincsen az, hogy magamtól lefeküdjek csak úgy aludni, de ez mostanában sokszor előfordul. Nem tudom, miért. Hogyha valaki tudna erre adni egy választ, nagyon megköszönném, vagy.. nem tudom, mitévő legyek?

Köszönöm szépen! Sziasztok!

16/F, Pest megye



2020. ápr. 24. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Szóval, a legjobb barátod egy 3 éves és lökdösöd az embereket?
2020. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Nem így gondoltam, máshogy nem tudtam megfogalmazni. A legjobb barátom, akit három éve ismertem meg.
2020. ápr. 24. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Á most már értem. De ne lökdösd az embereket. Nem szeretik.
2020. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Készülj fel! 17 éves korodra vérfarkassá fogsz változni! Ezért nem kell kutyákat túrni!
2020. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem így jön ki rajtad az, hogy ennyi ideig nem szóltál senkinek semmiért, hanem csak tűrtél mindent. Felgyülemlett az egész és most kiadod magadból. Nem nagyon tudsz tenni semmit, majd változol még, de addig is próbálj meg türelmesebb lenni a barátaiddal és ha nem tetszik valami nyugodtan mondd meg nekik, csak kulturáltan.
2020. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekezni fogok!
2020. ápr. 27. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!