Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan engedjem el a rossz...

Hogyan engedjem el a rossz erzeseket egy lehuzo barattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szoval volt vagy van egy tobbfos tarsasagunk. Rajottem hogy Az egyikojuk sosem volt kepes elfogadni engem, mindig sertegetett, es termeszetesen az egesz tarsasagnak o a kozepe, az o humora es omaga. Mindig hozza kellett alkalmazkodni az o hangulatahoz, eppen milyen kedve volt. Bantotta az osztalytarsaim is es sokan nem szerettek.

Ellenben sokat is segitett de inkabb a negativ erzesek maradtak meg vele kapcsolatban. Sose mondta el a valodi bajat hogy megis mi zavarja, ellenben engem tobben szeretnek mert nem nezem le az embereket es nagyon konnyen kijovok barkivel

Nem beszeltuk meg sose a lathatatlan konfliktust egymas kozt

Most megyunk el a sulibol es sajnalom de igy ki kell lepjek az egesz tarsasagbol is.

(Amugy veluk se ereztem szaz szazalekosan jol magam csak evekig magamra akartam eroltetni)

Mit tegyek? Annyi mindenben megsertett, elhitette velem hogy alkalmatlan vagyok sok mindenre es meg sorolhatnam.

Hogyan engedjem el a negativat? Vannak mas nagyon jo barataim



2020. ápr. 28. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A legnehezebb amit tehetsz elkell engedned, nem gondolni rája. Mert ha így bántott meg viselkedett veled de ez bàrkire igaz akkor azt hagyni kell, töröld le faceről ilyesmik.
2020. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hogyan engedjem el a negativat?"

Ne a negatívat akard elengedni, hanem az illetőt, ha ő eltünik, akkor viszi magával a negatívat is.

Annyit törődj vele, mint vadidegennel, tekintsd közömbösnek - és megoldottad a problémát.

2020. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!